Sayfa 9/1223 İlkİlk ... 789101119591095091009 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,758
    Tutmaz, ama deneyelim...

alışkanlıkları değiştirmek zordur..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by aydinbayrakli Yazıyı Oku
    chp.ye oy vermeyen chp.li olarak bile geliriz, yeterki muhabbet olsun
    Benim eski mahallemde bir çok kahve vardı ama aramızda grup lideri vardı O nereye giderse diğer kişilerde oraya giderlerdi.
    Lider dediğim sevilen sayılan kişi ,emekli her daim okey masasında olan kişi idi.

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Cefe var ama orası nedense buradakilere uymuyor.(banada uymuyor nedense)
    Kıraathaneye CHP liler gelmez.
    Kek bedava diyorum cay bedava diyorum oralet bedava diyorum

Herkes gelecek.

Isin komik yani CAHO ilk kez topik acti, o da muhabbete kaynadi

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Benim eski mahallemde bir çok kahve vardı ama aramızda grup lideri vardı O nereye giderse diğer kişilerde oraya giderlerdi.
    Lider dediğim sevilen sayılan kişi ,emekli her daim okey masasında olan kişi idi.
    Mesela sn Ariston seans kapandıktan sonra orada yazarsa O mekan iş yapar.(isim örnek olarak verdim yanlış anlaşılmasın)

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Kek bedava diyorum cay bedava diyorum oralet bedava diyorum

Herkes gelecek.
    Sn RONİN 'e soralım bakalım teşrif ederlermi kıraathaneye.

Alıntı Originally Posted by innflames Yazıyı Oku
    Abiler ya günlük sohber olarak bir başlık açalım vallahi. Anlıoyrum insanların sanal da olsa konuşmaya ihtiyacı var ama sağlık, siyaset, spor, gırgır herşey dönüyor. Seviye gerçekten yerlerde. Ben borsa ile ilgili iki yorum okumak için girsem 150 tane yorum okuyorum ve hepsi boş. Bu ülkemizin ciddiyetsizliğinimi gösteriyor. Neden araba markası konusuluyor abi burda ya? Viop topiği değil sanki gerçekten çok sıktı beni. Benim gibi düşünenler azınlıktaysa size bol muhabbetler. 1000 sayfa olan viop topiğini 10 güne bir açmayalım. Yanına bir de gereksiz muhabbet adlı topik açınız. Sn güneysu; gözünü sevem bir el at..
    sn innflames istediğiniz topik açıldı gidip okuyabilirsiniz.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...08#post2334108

8. yarın iş vaarr. iyi geceler.

Sayfa 9/1223 İlkİlk ... 789101119591095091009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •