Sayfa 9/36 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 286 madde; 65 - 72 arası.

Konu: BIST 30 Endeks ve Hisse Görüntüleri

Anadolu Kaplanım da olmayaydı..
    Yarın havadaki polen düzeyi çok yüksek olacakmış.. tiyoyu aldım ben.

Millet paranın .. ne desem.. bi şeyi olmuş.
    Neyse konum o değil zaten.

Konu başlığı okunuşları aynı olup anlamları farklı olabilen cümleler.. olsun.
    Mesela örneğin ():Çok bilindik.. "Oku oku da baban gibi eşşek olma.." doğrusu eşşektir bence.. hatta eşşşek.. eşek ne ya.. hatta bi de bastıra bastıra şşşş diyecen ki mertebesine de vurgu olsun..
    İkinci mesela örneğin: ALAMA SATAMA
    Aha işte benim grafiklere dümdüz uyan tabir budur.

Uygulamamım eksikleri - 1: bi sonraki bara ait (fiktif bar (doğmamış çocuğun poposuna göre don)) pivot değerler; akşamdan hesaplanacak gün içinde takip edilecek. Bunu bunu aşağı kırarsa sat, bu değerin üzerine çıkarsa al falan.. klasik yaklaşım.. ya da ALAMA SATAMA.. al ama sonra sat (ama) ben satma özürlüyüm.

Bu durumda bi yatırım şirketi, finans aracısı bulmam lazım.. cepten banka mobil uygulamasıyla olmuyo bu iş..
    Beş altı yıl aradan sonra geçen ayın 25'i itibariyle başladığım hisse işlemlerinde bugünkü düşüşle beraber geçen haftaki bir iki günlük düşüşü de gözden geçirince; yazıyla on sekiz bin, ve yine yazıyla 18k TL falan kardan buhar olmuş.. geriye kalan +14k
    25 hissede hele ki cepten satış takip etmem mümkün olmuyor.
    O yüzden akşamdan hisselere şartlı pivot alım satım değerlerimi girebileceğim bi kurum lazım. Muhakkak hisse alım satımında bu türden bir hizmeti veren ve de on binde 21 komisyondan daha azına razı olan bi kurum vardır.. Nerden bulacam ya. Off.

Uygulamamım eksikleri - 2: Tabii bana o da yetmez.. ham anlık veriyi de bana satması lazım.. Aa efendim o iş için bizim kendi uygulamamız var. Cepten, tabletten, mak muk, billy the kid.. Yok. Benim kendi uygulamam var, verin bana parasıyla ham verinin linkini yeter bana. E o zaman podyumdaki mankenlerin anlık uzayıp kısalan topuklu sandaletleri olur ayaklarında, ben de backgroundworkerlarla bitiririm işlerini.. AL AMAA.. SAT AMA.

Uygulamamım eksikleri - 3: Renklendirme yetersiz ve anlaşılması kolay..

https://youtube.com/shorts/E0_nLZHqTwM?feature=shared

Ran e vey geps okküğr duğring e sıtırong tirend end şow deth dı tirend iz sitiyl sıtırong inaf tu kauz e gep in dı tirend dayrekşın..
    Pıronansıeyşınımı yiyim.. Resim yükleme sitesi çalışmıyor.

Bu hizmeti çoğu kurum veriyormuş.. cahilliğim işte.
     Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    ...
    O yüzden akşamdan hisselere şartlı pivot alım satım değerlerimi girebileceğim bi kurum lazım.
    .. Nerden bulacam ya. Off.

Dün sabah yukarı yönlü gap gelmeyince öğleye doğru karda olduklarımı çıktım. Düşüşün devamı gelecek mi?

Portföyde kalanlar

Hafta içi ola ki patır patır salladılar.. yüreğimin yağları eriyor.
    Gelip bakıp teselli bulacağım sürrealist boyamalarım..
    Geçen cumadan elimde geriye kalanlar, fifty fifty hisse-nakit.
    Kısa vadede düzeltmesi olanlar var, orta vadeli umutluyum.. Tümünde zarardayım gibi..
    (Bu arada grafikler de iyicene çığrından çıkıp anlaşılmazlığı artmış mıdır.. olmuş gibi..)
    (Pivot değerlerin hesaplamasına başlayamadım, sağ üstte yer alan beyaz bölge hala beyaz.. akşamları oturup film, dizi izleyeceğime.. zaten hiç yapmadığım bi şey, oturup bunlarla uğraşmak tercihim, kafayı dağıttırıyo. kapa parantez.

Bunu

ve bunu

ikisini pazartesi dahil etmeye çalışacağım.

Ben yarına bakıyorum, bugün geçti.

GARAN 51-52 seviyeleri yola devam der.

Bu kırılmanın launchayenci öncesi derin bi düzeltme olduğunu düşünsem mii... düşünemesem mii.. yani biraz ikifazla.. fake kokusu var.. gibi.. (bu usd grafikler bana yaramadı, lehçem değişiverdi) Yani evet. Bu süreçte düşüşe inanmıyorum. Düşmeyeceğine inanıyorum. Ve tüm süreçlerde olmadığına inandım.

Dilber Hala ne derdi: "ben lafımı ortaya kodum. beğenen alır gider, beğenmeyen bırakır gaçar"

Sakın gelme #2

Topiğin eski gönderilerinde muhtemel hedefi daha önce de "bir olasılık olarak" ortaya kodum.

Dilber Hala ne derdi: "ben lafımı ortaya kodum. beğenen alır gider, beğenmeyen bırakır gaçar"

Inventor Analiz - 1 Orta Vade

Inventor Analiz - 2 Uzun Vade (500 USD Peak)

Inventor Analiz - 3 Uzun Vade (Trough To Peak)

Sayfa 9/36 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •