Sayfa 9/1024 İlkİlk ... 789101119591095091009 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Sevgili umutabi,

Bir vatandaşın dan-dun konuşmasından küsmezsin umarım. Biliyorsun buralara kimler geldi , geçti. Rummenigge , mehtap .. bilmem ne vardı , neler neler yazdılar. Ne oldu? Sifon üzerlerine çekildi. İstersen sık da yazma. En azından arada bir merhaba de.

2. yarın inşallah dolara çok büyük bir darbe vurulur...bu darbe abd de yankılanır.........yöneticiler darbe ile fetöyü anladıkları gibi bu krizle de (turpu ) ve emperyalleri daha iyi anlar ve gerekli atılımları yaparlar....üretim üretim üretim....tasarruf,tasarruf,tasarruf....saray ve meclisten başlayarak.....
    iyi geceler.......

3. Bir de bu abiyi gönderip şansımızı denesek?

dolar 7,00 euro 7,98

Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    dolar 7,00 euro 7,98
    6.84 Target da. Normalde makas 0.01 civarı olurken ara ara 0.15'e çıkıyor makas.

6.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, kurdaki dalgalanmaya karşı aksiyon planının hazır olduğunu belirtti. Albayrak, döviz hesaplarına el konulması ya da TL’ye çevrilmesi konusunda çıkan iddiaların gerçeği yansıtmadığını vurguladı ve mevduat hesaplarına el konulacak şeklinde dedikodu çıkartanlar hakkında yasal işlem başlatılacağını açıkladı.
    Bu açıklama çok olumlu olmuş.Sonunda üst düzey bir yetkili güvence bildiriyor,ayrıca tersi olması durumunda da sorumluluğu almış oluyor.İnşallah alınan tedbirler gerçekten alınmıştır ve bankalar bu haftayı sağ salim atlatır.Tabi bu durum iki ucu pis değnek,dedikoduların ekonomiye zararı önlenirken, haber akışlarının kesilmesi durumu olursa o da ayrı sorun.

7. damat daha aktif olmalı, bugünler kritik. geçen günkü toplantıda ilk söyleyeceği bu olmalıydı.

USDTRY de bitcoine döndü , %5 yükseliş milletikesmiyor , Galibin hisselerigibi hergün tavan istiyorsunuz ...Yarın sağlambir faiz gelmez ise bu dolar gördüğü seviyeyi geçerek yeni rekora koşar....

Sayfa 9/1024 İlkİlk ... 789101119591095091009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •