Sayfa 9/1023 İlkİlk ... 789101119591095091009 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Bereket enerji 4 milyar dolar borcunu yapılandırmak için bankalarla görüşüyor.
    Ülker, doğuş, gama ile birlikte 14milyar dolar eder.

Otaş'ta 4,75 milyar doları taktı bankalara. Üstelik ilk 3 banka borcuna karşılık alacak diyorlar diğer bankaların alacağı 1,75 milyar dolar ne olacak?

Bu kadar para bolluğu nereden geliyor bir sormak lazım. Kimden çıkacak bu paralar ve ekstra maliyetler?

Ohal kalktıktan sonra iflas erteleme yasağı ortadan kalkacak deniyor. Yani 2 yıl boyunca borçlunun hiçbir malına dokunamıyorsunuz. Birde bunların maliyeti binerse ?
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yalan yada doğru ben görmedim hastane ve köprü sözleşmelerinde sorun çıkması halinde yetki londra makemeleridir diye bir söylenti var umarım doğru değildir
    Bunu nerden duydunuz bilmiyorum ama muhtemelen sallamadır. Ayrıca Londra mahkemeleri o sözleşmelerde birleşik krallık vatandaşı olarak polis doktor öğretmen vb gibi toplumda güvenilirliği ve statüsü olan noterlik edebilecek birinin hazır bulunup onayladığına kanaat getirmezse kendini yetkili görmez. hukukçu değilim ama alakasızda olsa benzeri birkaç olaya şahitlik ettim.
    Ytd

3. Uluslararası tahkim olabilir mi ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Bunu nerden duydunuz bilmiyorum ama muhtemelen sallamadır. Ayrıca Londra mahkemeleri o sözleşmelerde birleşik krallık vatandaşı olarak polis doktor öğretmen vb gibi toplumda güvenilirliği ve statüsü olan noterlik edebilecek birinin hazır bulunup onayladığına kanaat getirmezse kendini yetkili görmez. hukukçu değilim ama alakasızda olsa benzeri birkaç olaya şahitlik ettim.
    sallama değil bir kanuna kondu diye biliyorum ama ben bulamadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Uluslararası tahkim olabilir mi ?
    öyle birşey olması lazım ama araştıramadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. "http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/ekonomi/999520/Sehir_hastanelerinde_skandallar_zinciri__Usulsuzlu gu_ortaya_cikarinca_gorevden_alindi.html" şöyle birşey var.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Uluslararası tahkim olabilir mi ?
    Uluslararası tahkim vb olur tabiiki. Londra mahkemeleri olmaz
    Zatende normali odur, hatta güven açısından zorunlu bence. Ohalle veya birilerinin sözüyle yönetilen ülkenin mahkemelerine güvenip para yatıracak değil insanlar.
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,753
    Bloomberg de inanılmaz bir algı sözkonusu....neymiş yeni kabine oluşturulunca dolar dahada dusecekmis....sanki dis borç bitecek..resmen algiyla oynuyorlar.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 9/1023 İlkİlk ... 789101119591095091009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •