Sayfa 9/595 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 4756 madde; 65 - 72 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli ..... yoksunlari gunaydin.Bilancoyu baglayamadiniz sanirim.
    Hala sıkıyorsunuz ya kabiz
    olacaksiniz mazallah.
    Fiyati begenmeyen ahlakli bir tavir sergiler. Suna bak
    hepsi 50K mal var tavana kadar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sizi bi invest dansoz yapti....sanirim tahtanin tekrar ona veya ekurusine ihtiyaci var. Ac gozluluk boyle bir sey iste.....yersin yersin sonra ikinmaktan kabiz olusun. Yaradanin kanunlari iste anlayana.
    Iyi egitimli miras yediler.
    Ytd.
    Saygilar.

3. İkinci kez deneyecek mi 3.73 u acaba

4. Çok çakallar bunlar 3.73 gördüğünde tavana kadar 30K vardı kademeleri bi boşalttılar 3.59 indi tavana kadar 220K yazdılar. Ne istiyorlar set çekerek

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Invest gozuktu....simdi tozu dumana katabilir. Iyi egitimliler baskilaya devam
    edin siz....birgun dagilacaksiniz bu kacinilmaz.
    Ytd.
    Saygilar

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Bu fiyatlardan bu hacimle tahta kalkamiyorsa sebebi sensin capsiz patron.
    Bizlede dalga gecme fiyati bende begenmiyorum diye.
    Birde piyasa yapar diyenler varya.... Biz ky lari by lari bu patronlar daha cok kullanir.
    Ac gozlu miras yediler.
    Ytd.
    Saygilar.

Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Nick tam35 de, sanirim akıl 17,5 yaşananlardan haberin yok herhalde ABD siyasi olarak yaptırımdan bahsediyor, piyasa belli bir sure tedirgin olacak. Sen haala gedik iyi alici diyorsun. Sen İzmir li olduguna eminmisin ? Çemişgezek olmasın ?
    Bak şimdi.....Bir kere efendi ol.....Sen küçük aklınla bana ders verme,,,,muhtemelki senin yaşından fazla bu işin içindeyim,,,,yani ben bu işe başladığımda ya sen yoktun yada kısa donla dolaşıyordun,,,,ben neyin ne olduğunu çok iyi bilirim...senin gibi sallama yapmam,,,,çalışırım,,,hemde çokiyi çalışırım,,,ondan 40 yıldır piyasadayım,,,,ve İzmirliyim hemde çoook uzun yıllardan beri köklerim 3 kuşak İzmir dir,,,,Şimdilik bu kadar ders sana yeter ama fazlasını istersen onu da veririm,,,,,ADAM OLMAYI ÖGRENMELİSİN,,,,

Sent from my iPad using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    Bak şimdi.....Bir kere efendi ol.....Sen küçük aklınla bana ders verme,,,,muhtemelki senin yaşından fazla bu işin içindeyim,,,,yani ben bu işe başladığımda ya sen yoktun yada kısa donla dolaşıyordun,,,,ben neyin ne olduğunu çok iyi bilirim...senin gibi sallama yapmam,,,,çalışırım,,,hemde çokiyi çalışırım,,,ondan 40 yıldır piyasadayım,,,,ve İzmirliyim hemde çoook uzun yıllardan beri köklerim 3 kuşak İzmir dir,,,,Şimdilik bu kadar ders sana yeter ama fazlasını istersen onu da veririm,,,,,ADAM OLMAYI ÖGRENMELİSİN,,,,

Sent from my iPad using hisse.net mobile app
    Demek 40 yıl piyasa tecrubesi ve 3 kusak İzmirlilik sonunda TAM35 nick ini yakistirmisiniz kendinize. Kısa don biraz genc gostermis beni ama +/- 5 ayni jenerasyon sayılırız. Sizden ve ogrenebilecegim herkezden tabiki ders almak isterim. Ancak, alacagim dersler karsiliginda eger sinifi gecersem; Nick inizdeki tam ibaresini yarima dusurmenizi taahhut edermisiniz ?

Sayfa 9/595 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •