Sayfa 9/244 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 65 - 72 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by el_paso Yazıyı Oku
    bende onu diyorum bütün olumlu şeylere rağmen çıkmıyor, çıkamıyor. 1,91-92 bandını kıramadı bir türlü
    sn yav_tan da benim gibi bu gudubetin eskilerinden,bu hissenin aylarca 1,30-1,40 araliginda hacimsiz surundugune o kadar alismisiz ki,size gore cikmamis olabilir ama bizim icin buralar guzel yerler

2.  Alıntı Originally Posted by pascha Yazıyı Oku
    sn yav_tan da benim gibi bu gudubetin eskilerinden,bu hissenin aylarca 1,30-1,40 araliginda hacimsiz surundugune o kadar alismisiz ki,size gore cikmamis olabilir ama bizim icin buralar guzel yerler
    Sn pascha arkadaş yeni ama o krgyo ve beklentilerini zamanla anlayacak avgyo kront bak.bakalım karları ne kadar ne kadar prim.yapmışlar bekle gör izle gör ytd

3. ABD'de Zarrab'ın hakiminin kovulması hisseye etki eder mi? Malum aynı davada kuveytturk üzerinden ışid e para aktarıldığı iddia ediliyordu. Bence hisse üzerindeki bir baskı da buydu.

4. Günaydın hayırlı sabahlar bol kazançlar.

5. Bu aralar uyku modundayız genel kurula 12 gün kaldı orada bakalım neler açıklanacak ...spek amca gelecek nakitleri bizimle paylaşmak istemiyor anlaşılan ama gelecek nakitleri biliyoruz ve bu nakitleri bekliyoruz ytd

6. Bak güzel abicim aylardır takip ediyorum kaptırdığın lot sayısı en az 50 bin sen böyle yaptıkça iyice kaptırıyorsun eşşek yüklü değilken götürmelisin... Başlığı okuyan bile yok sen anladın onu

7. krgyo.jpg krgyo pasta

8. Kağıt 1,90 üzeri atıp 3 gün kalsın yeni trend başlamıştır demektir ..ya da genel kurul öncesi 2,50 ler test edilebilir aslında bu karla 3,5-4. Olmalıydı ama gelecek haberlerle gidecek gibi hayırlısı olsun ytd

Sayfa 9/244 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •