Sayfa 9/73 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 578 madde; 65 - 72 arası.

Konu: ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

talebimizi ilettik
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Ben de talep ilettim. Orta vade elimde tutmayı düşünüyorum.

3. Ziraat Gyo 1TL nominal değerli payları 1.60 TL den satışa sunuyor. Bugün son günmüş ben değerlendireceğim bireysel yatırımcılar için tatmin edici sonuçlar olabilir ytd

4. Ziraat GYO nun devlet kurumu olması güven veriyor açıkçası bu fiyatları ilerde zamanı geldiğinde çok küçük olarak görücez gibi. Uzun vadede güvenilir liman. ytd

Alıntı Originally Posted by Erdem Alagöz Yazıyı Oku
    Ziraat GYO nun devlet kurumu olması güven veriyor açıkçası bu fiyatları ilerde zamanı geldiğinde çok küçük olarak görücez gibi. Uzun vadede güvenilir liman. ytd
    şu zamanda ne babana nede devlet babaya güvenme
    bak
    halkb
    thyao
    vakbn
    asels
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    şu zamanda ne babana nede devlet babaya güvenme
    bak
    halkb
    thyao
    vakbn
    asels
    Ekgeyeo

Talep fazla çıkmaz sanırım bir kurumdan 581 sıra bir kutumdan 1780 sıradaki kişi olmuşum .

7. ziraat gyo talep toplama bugün son günmüş. halka arza girmenin daha kârlı olduğunu düşünerek daha fazla beklemeden yerimi aldım ben de, bakalım. ytd

8. ben ziraat gyo halka arzına girdim arkadaşlar. bugün yapılan açıklamada beni baya tatmin etti. ben al-sat yapıcılardan değilim. 33 gün hisseyi elimde tutarım hiçbir acelem de yok. baktım ki düşüş yaşadı 3 kuruş kar ederek satarım yine zarar etmem. bu yüzden ziraat'in son açıklamasını çok beğendim.

Sayfa 9/73 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •