Sayfa 9/347 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 2770 madde; 65 - 72 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Bu arada konya abimiz tavan. 1.563.90 tl Alcar ımız sadece 500 lü fiyatlarda. Başındaki bin tl si yok Piyasa daki lot sayısı aynı.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Zamanında egeen=alcar imiş. Şuan Egeen 2 bin sınırında, bizimki uzuuuuun uğraşlardan sonra anca 500 lü seviyelerde. Hadi speck im o kadar gaz verdim sana, üzme beni. 9 aylıktab13 milyon zarar açıklayan çimbeton bile 500 lü fiyatlara geldi. Çok bişi yapmadın aslında.

3. An itibarı ile çimbeton 511 TL alcar ımız 505
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Zamanında egeen=alcar imiş. Şuan Egeen 2 bin sınırında, bizimki uzuuuuun uğraşlardan sonra anca 500 lü seviyelerde. Hadi speck im o kadar gaz verdim sana, üzme beni. 9 aylıktab13 milyon zarar açıklayan çimbeton bile 500 lü fiyatlara geldi. Çok bişi yapmadın aslında.

4. Müthiş analizler, derinlikli ve kapsamlı olağanüstü yorumlarınızı okumaktan çok keyif alıyoruz iyi ki varsınız 😂😂😂malum bizim daha yolumuz çooook uzun çalı arkasında sabırla festival gününü beklerken okuyup hem gülüyor hemde eğleniyoruz... Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür. 😂😂😂😂😄😄

5. 80 liralardan beri maalesef ki lot azalta azalta trende kalmaya devam ediyorum.. Bugün çok ürküttü ama benim için 516,2 üstü kapanış candı, gerisi teferruat.. hissetiklerimizin bizlerin olması dileğiyle.. iyi hafta sonları...

Kendime olan eğitim amaçlı notlarımdır. Asla yatırım tavsiyesi içermez.. Yatırım danışmanınıza sormadan asla; tavsiye, duyum vs ile işlem yapmayınız.

6. Bn de 2011den beri artira artira trene yapışmış halde gidiyorum(Naktim ve vaktim bol degil ama)...Cahillik mi delilik mi alıp satmak mi satmadan beklemek mi ?Hangisi doğru bnm icin zaman gösterecek....Teknik temel bilgisi olup borsanın cigerini okuyan yetenekli arkadaslar görüyor gıpta ediyorum.....Hersey nasip....Sabahtan beri ekrana bakmadım-9 filan bekliyordum ,+olmasi sanki tavan olmus gibi hissettirdi bana...
     Alıntı Originally Posted by money_talks Yazıyı Oku
    80 liralardan beri maalesef ki lot azalta azalta trende kalmaya devam ediyorum.. Bugün çok ürküttü ama benim için 516,2 üstü kapanış candı, gerisi teferruat.. hissetiklerimizin bizlerin olması dileğiyle.. iyi hafta sonları...

Kendime olan eğitim amaçlı notlarımdır. Asla yatırım tavsiyesi içermez.. Yatırım danışmanınıza sormadan asla; tavsiye, duyum vs ile işlem yapmayınız.

7. 9 yıl boyunca sizi nasıl üzdüğünü tahmin edebiliyorum.. sabrın sonu selamet olur inşallah.. Sizin adınıza çok çok sevindim. umarım yakın zamanda çok güzel haberler gelir, Sizde kısa zamanda Nakite dönmüş olursunuz...

8. Guzel dilekleriniz için teşekkürler..Amin ins hepimiz için...
     Alıntı Originally Posted by money_talks Yazıyı Oku
    9 yıl boyunca sizi nasıl üzdüğünü tahmin edebiliyorum.. sabrın sonu selamet olur inşallah.. Sizin adınıza çok çok sevindim. umarım yakın zamanda çok güzel haberler gelir, Sizde kısa zamanda Nakite dönmüş olursunuz...

Sayfa 9/347 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •