Sayfa 9/20 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 160 madde; 65 - 72 arası.

Konu: IHAAS - İhlas Haber Ajansı

1. Azcık bir akılları varsa tahta küçük buna sahip çıkarlar diye düşünüyorum. İlk günden patlamaz. Sembol şirket yapıp 15-20 lerede götürürler oradan bedelsiz değerini düşürüp millete yayıp ordan da bir bedelli mis gibi operasyon.
    Ben açılışla birlikte bir facia olacağını düşünmüyorum. Hatta biraz güzel kazandırıp ihlas savunucu kitle oluşturmak içinde güzel fırsat. Merakla bekliyoruz.

İşleme hangi gün başlıyor bilgisi olan varmı. Ben katılmadım ama, hareket olacağı kanaatindeyim.

3. Çarşamba sanirim tahtasi acilacak.

bu hafta tavan kapatir gibi duruyor, cok kucuk oktanlı dağıtım oldu . ytd
     Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    İşleme hangi gün başlıyor bilgisi olan varmı. Ben katılmadım ama, hareket olacağı kanaatindeyim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Vaaayyy Kibar Hırsız vaayy..
    Milletin cebine 1 Parmağını daha sokmuş..!!
    İhlas Haber Acansı ,hee.!?
    Diger deyimle,İblis holdingin yancısı.
    Milleti nasıl çarpacaklarını da ,4.60 TL Fiyat belirleyerek haber vermişler...
    Alan,Hayrını görsün.!

5. İhlas gurubu yatırımcıları yıllarca bezdirmiş,sürekli bedelli furyası insanların kanıyla beslenen bir yapı! Bakalım yinede iyimser olmaya çalışıyorum��belki bu sefer yatırımcılara güven verirlermi görelim,hayırlı olsun şimdiden.

6. Tavan açti ilk gün ihlasa güvenmeyen bibtavanda satıp çıkarım diyenler baya sattılar 650 k işlem oldu 10 dakikada satışta bakalım yarın napacak

7. 2.5 m lot işlem oldu suanda tavanda 3.7 m alıcı kaldı ilk günden bu kadar işlem pek hoş değil

8. 4m işlem oldu an itibariyle halka arza katılanlardan tahminim 16.000 kisi satıp çıktı bakalım yeni alanlar tahtaya nasıl yok verecek bol kazanclar

Sayfa 9/20 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •