Sayfa 9/189 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1. Bugunku acilis barinin en yuksegi kac ?

2.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Bugunku acilis barinin en yuksegi kac ?
    5 dklikta 110725

3. yanlışın var 110,500 görünüyor.

sunucudan veri bile indirdim.

bu bar emir toplama barı fılanmıydı.

4.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    yanlışın var 110,500 görünüyor.

V5.0 da olan senkronizasyon hatasından kaynaklanan bir durum, 5.02 de olmaması lazım,

TheBaboli'de güncelleme yapmasına rağmen sorunun devam ettiğini yazmıştı.

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku

erhan, 1 daklıktaki 9.29 barını sil. sonra son versiyonu yükle düzelecektir.
    sistemciler sesimizi kestiler. sesi çıkan var mı? erhan senin durum nasıl?

6.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku

9.25 barı olmadı bugün. Güncelleme öncesi bu hata (fake bar) nedeniyle biraz zarar olmuştu. Sen güncelleme yapmadın mı?

7.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    erhan, 1 daklıktaki 9.29 barını sil. sonra son versiyonu yükle düzelecektir.
    sistemciler sesimizi kestiler. sesi çıkan var mı? erhan senin durum nasıl?
    son 1,5 aydır epey sıkıştı piyasa. Örneğin bugun ilk barda 1000 puan artıyor, cogu sistem dunden kısa giriyor , uzuna geçiyor sabah açılışıyla ve gun sonunda kapadığı yer yine tam olarak ilk açılış barı fiyatı. sistemlerin suçu yok vesselam ama piyasa gittikçe zorlaşıyor gibi.

6 kişi oluşturduğumuz ortak hesap gibi birşey var ve sistemli olarak trade ediyoruz. 2 kaldırac kullanıyoruz ve yaklaşık 50 sistemin bileşkesi gibi bişey uygulanıyor. içinde gunluk periyot da dahil farklı farklı 50 sistem var. daha önceki yıllara göre baktığımızda ortalama getiri beklentimiz yıllık yuzde 60-70 civarı olmalıydı. gecen senenın nisan ayından beri yuzde 20 de kalmış durumdayız.

Ya piyasalar zorlaşıyor ya da şanssız bir dönem yaşanıyor ve bunların acısını çıkaracak büyük trendler olacak. Bekleyelim görelim..

8. benim durum nasıl olsun berbat yeni sistem entegrasyonu epey sorun cıkarttı zorlu pıyasa gerçek hesapla test yaptıgımız için kazanmayı zaten ummuyoruz test mest derken sermaye tükenecek.

aslında sistemleri test etmeniz için güzel bir zman dilimi bugatti veyronda sorun yok tvitırdan her ay atıyorum kazanclarını ve resmini

Sayfa 9/189 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •