Sayfa 9/935 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 65 - 72 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Satıcı 220 de 😑😑😑😑😂😂😂😂🤣🤣🤣

2. Sn. Jager bütün cümlelerinize katılıyorum, Atatürk’ün kurduğu CHP ile bugünkü CHP arasında siyasi _ideoloji devamlılık bulunabilir cümlesi istisna. Sn. Cumhurbaşkanı ve Sn Devlet Bey özellikle altını kalın çizgilerle defalarca Ulu Önder Atatürk ün kurduğu CHP ile bugünkü CHP HDPve uzantılarıyla olan ilişkisinden dolayı aynı olmadığını belirtmişlerdir.Atatürk hisselerinin hazineye devrinde siyasi argüman olarak buraya odaklanmamız gerektiği gibi Atatürk ün ayrıca manevi çocuklarına ve TTK ve TDK bıraktığı miraslarda da hukuksuzluk yapıldığı zaman zaman açılan davalarda aleni görülmektedir ve Atatürk ün vasiyetinin hukuksuzca çiğnendiğinin en büyük ispatıdır.CHP ye sormazlar mı kardeşim sen bu kadar hukuksuzluk yapılırken bostan korkuluğumuydun ya da? Elbette ki soracaklar.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by EsaretinBedeli Yazıyı Oku
    Satıcı 220 de
    Geçen hafta 150-160 bin satışlar nerede?
    İstedikleri zaman kademede baskılıyorlar..
    Bu hafta ilginçtir ki bu baskılama da yok..
    Serseri hisse kalmamış.Artık araya mal bile koymuyorlar.Ağalar bile beklemeye geçmiş..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Halayda halayda halay bekle kemalim geliyoruz nanay 🤣🤣

5. Ben cok gec tanidim bu kagitlari, anca bir isbtr alabildim, insallah bizede sizin kadar olmasada biseyler duser

6. Temettü sinirlamasi kurucu kurulundan hicbir mantiga sigmayacak sekilde yuzde 60in salonda bulunmasi yuzde 40 a sahip munzamin (tek kişi) imzasiyla kabul edilmiş. Kurucu hissesi olup ben temettü istemiyorum diyecek olan var mi! Peki bu iş nasil oldu. Munzam işine geldigi gibi bu işi halletmiş karşı cikan olmuşsada bireysel karsi cikislar işe yaramamis. Boyle bir duzenin baska bir ornegi varmi dunyada? Yok, olamazda. Hukuktan bahsetmesinler. Bireysel basvurular belki bir sonuca ulasamamis ama bu sefer Devletin ta kendisi karsisinda olacak.

Bunu acik yureklilikle tum samimiyetimle soylerimki Kurucu ortaklarin imhasindan hakkini aldigi zaman her kuruş helali hoş olsun. Guzel gunlerde kullanirlar inşallah.

7. Mesela isctr de bedelli sermaye arttirimi oldu... Chp bunu karsilayabilecekmi. Simdiye kadar hic karsilamis mi? Bunuda yazin bir koseye 👍 ayrica banka holdinglesmeye gitmek istiyor. Chp en buyuk engel bankanin önünde. Tabiiki yıl sonunda boyle bir engel kalmayacak inşallah.

8.  Alıntı Originally Posted by can2182 Yazıyı Oku
    Mesela isctr de bedelli sermaye arttirimi oldu... Chp bunu karsilayabilecekmi. Simdiye kadar hic karsilamis mi? Bunuda yazin bir koseye 👍 ayrica banka holdinglesmeye gitmek istiyor. Chp en buyuk engel bankanin önünde. Tabiiki yıl sonunda boyle bir engel kalmayacak inşallah.
    1-Bedelliye katilamaz
    2-Hisseleri satamaz
    Boyle bir sacmalik olabilirmi? Hadi buyur burdan yak 😆

Sayfa 9/935 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •