Sayfa 90/608 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 4859 madde; 713 - 720 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. 40 üzerinde hatta 42 tl üzerinde rekabet kurulundan ceza beklenirken ucuz diye bağıranlar ve goygoycular hani nerede.görev tamamlandı mı .olursa ilk yükselişte benzerleri başlar yine türemeye.
    ceza gelmemesi bir yana 2016 da ayrılan bir meblağ var.
    spek misin herneysen hala basma niyetindesin ...yine tuttuğun yol yol değil, bir türlü öğrenemedin .defalarca alttan verdiğini üstten kafana yedin.hemde o kadar takasları karıştırmana ve istihbarata rağmen.
    öğrenmek istediğin olursa özelden yaz, yan yollarla uğraşmana gerek yok.

yatırım tavsiyesi değildir

2. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. Eleğe çimbeton doldurursan sonucuna katlanırsın...

4. ilerde görürsünüz cmbtn u

Hadiya..ileride haaa..

Senin gibi çok kişi geldi 5 yıldır..

Elbet bir gün gidecek..ama o gidişi sizleri haklı çıkarmayacak..

çünki bende beş yıldır yakında gidecek diye bekliyorum..

6.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Hadiya..ileride haaa..

Senin gibi çok kişi geldi 5 yıldır..

Elbet bir gün gidecek..ama o gidişi sizleri haklı çıkarmayacak..

çünki bende beş yıldır yakında gidecek diye bekliyorum..
    Aynen katılıyorum.borsada bazı kağıtlar yıllardır hiç bir amaçları olmadan yatırımcısına eziyet etmişlerdir.beddualı kayıtlardır.çimbeton.nuh çimento.batıçimento.çimentaş.gibi.bu kağıtlara girecekler yıllarını heba etmeyi göze alsınlar.yüz kere düşünsünler.yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    7,056
    CMBTN vs BASCM karşılaştırması yapılması gerek . . .
    En ucuz ve glecek vaad eden Çimento kağıdı BASCM . . .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

8.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    Eleğe çimbeton doldurursan sonucuna katlanırsın...

kesinlikle eleştirmek adına yazmıyorum ama bazılarının yatırım anlayışını çözmeye çalışıyorum.hem olumsuz düşünüp hem de nasıl hisse taşıyorsunuz ,girerken hangi kritere göre yatırım yaptınız, şuan ne değişti ve ya maliyetiniz nedir ?

çmbtn çok sığ tahta hem de göründüğünden çok daha sığ .çünkü toplu ve dolaşımda az hisse var.spek ve ya şirketin görevlisi ,herkimse amacı mal vermek değil ki.mal kaptırmadan tahtayı düşürebileceği en alt seviyeye indirmeye çalışıyor.gün içi o alt seviyelerde fiktif işlemlerle hacim yaratıyor.
    bu tahtada olabilecek en kötü senaryo cmentle birleştirip cmenti kottan çıkarmak.bu da bu şirketlere özel çok zor bir süreç.zaten geçen yıl kendileri de böyle bir şeyin çok zor olduğunu ve düşünülmediğini söylemişlerdi.
    yaparlarsa da en kötü ihtimalle zarar etmeden kurtulmanın çaresi mevcut.ayrıca gayrimenkul zengini bir cmentin kottan çıkması da çok kolay bir süreç değil.
    bu tahtada hele bu fiyatlarda ağlanmanın mantığını izah eden olursa sevinirim.
    bist düştükçe bir yere kadar bu da düşmek isteyebilir.burası borsa kesin ve garanti isteyenin zaten burada işi olmamalı.ne krizler gördüm,ne dipler.dip denilen yere tekrar gelebilmek için % 500 çıkması gereken kağıtlar.kimi çıktı ve katladı kimi hala çabalıyor.
    kuzey ırak ve global birçok olumsuzluğun olduğu bir dönemde borsada büyük konuşmamak gerekir.kazancı düşündüğün kadar riski de düşünmelisin.

bu yüzden cmbtn hakkındaki yazdıklarımı kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak görmeyin.

bscm hacime baktınız değil mi.ucuzluk tek başına bir kriter midir.500 bin tl lik alın bakalım kaç günde alabilirsiniz.hisse d grubu.yazdığın emri önceden görüyor.alım satım neredeyse imkansız gibi

Sayfa 90/608 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •