Sayfa 90/247 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 713 - 720 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Tahta yapıcımızın topladıkları yetmedi ki buralarda oyalıyor ama bence yanlış yapıyor.Benim hesabıma göre 200.000 lot toparladı.
    Yukarı sürmesi lazım.Vakit ve Nakit kendinin onunda vardır bir bildiği...

â€Başkasını ve kendini bilirsen, yüz kere savaşsan tehlikeye düşmezsin; başkasını bilmeyip kendini bilirsen bir kazanır bir kaybedersin; ne kendini ne de başkasını bilmezsen, her savaşta tehlikedesin.â€SUN TZU

2. toplama var gıbı is yatırım 3880000 de dusmesıne ragmen lotu artmıs yuzde 65 kendısınde yon yukarı gıbı ama her sey olabılır kendı kararından sorumludur kımseyı etkılemek istemem

3. Merhaba Arkadaslar,

Daha onceden belirttigim gibi 4 yildan fazla oldu bu hisseyi biriktirmeye baslayali.

Eger birilerinin elimizdeki hisseler ile ilgili kotu niyetli planlari varsa, o planlari gozden gecirmeleri gerekir.

Neden mi?

1. TL - Endeks ve enflasyon bazinda bakinca gozum Dencm dan baskasini gormuyor Zaten kapatmis durumdayim baska yerlere bakmayi.

2. Bu biraz yuzuklerin efendisindeki "guc yuzugu" gibi bir hisse.. Olmusuz Frodo... Gidiyoruz icimizdeki bir umutla zorluklari asarak... Isin ilginc tarafi ise bagimlilik yapiyor bu yuzuk. Kiymetlimişşşş )

Kotu niyetli bir spek varsa o da gollom Filmin sonunda parmagi veririz kendisine, artik ne yaparsa yapar ) O bolumde bari orta parmaga takalim da yuzugu, ( hayir ilerde yuzuk takmak zorunda kalirsak tekrar diye ) )

Saygilar....

Not: al - sat - tut tavsiyesi degildir.

4. Syn Captain Bu Forumun eskilerindensiniz yazınıza tamamen katılıyorum.Sadece biraz daha sabır.Tahta yapıcımız kendi cephesinden işini iyi yapmaya çalışıyor.Buralarda Çok oyalanırsa Lot ve Vakit kaybı yaşayabilir.

''Size zafer kazandıran bir taktiği bir daha tekrarlamayın. Ancak, metotlarınızı koşullara göre gerekli değişiklikleri yaparak sürdürebilirsiniz''SUN TZU

Kayıp korkusu yaşasaydı çoktan yukarı çekmişti

Adamın umurunda değiliz

Adam çokda fi fi diyor

6. Syn Turquaz size katılmıyorum bu konuda,madem umurunda değilse tekrar versin aşağı gözümüz yollarda bekliyoruz...

Dövüş ustası olanlar öfkelenmezler, kazanma ustası olanlar korkmazlar, akıllılar dövüşmeden kazanır, cahiller kazanmak için dövüşürler
    SUN TZU

Endeksin itelemesiyle buralara geldik

Biraz düşsün beklediğiniz yerede gelir

Hem meselemiz gelmemesi değil

Neredeyse endeksin 120,000 olduğu yerde

Bir arpa boyu yol alamamak

8. Güncel takas bilgilerini paylaşabilecek var mı?

Şİmdiden teşekkür ediyorum.

Sayfa 90/247 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •