Sayfa 90/186 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon
Arama sonucu : 1483 madde; 713 - 720 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. Papaz temettu vermemek icin her halti yiyor, len Papaz sen adam olmazsın
    Şarlo Papaz namı diğer

2.  Alıntı Originally Posted by Furkand Yazıyı Oku
    9 aylikta 61.750.000 kar varmis son 3 ayda 46 milyona yakin zarar etmis.niresi iyi bunun
    Hesabı böyle mi yaptın yani? Otur evladım sıfır. 2016'da 9 aylıkta 30 milyona yakın kar var iken son çeyrekteki performansı ile yılın sonunu 73 milyon zararla kapatmış. 2017 'de ise 9 aylıkta 61 milyon kar var iken yılı son çeyrek performansı ile 15 milyon gibi bir kar ile kapatmış. Dikkati çeken konu nedir? Son çeyrekte zarar yazması. Bunun nedenine bakmak gerekir. Ben nedenini tam olarak bilmiyorum ancak BORÇLARIN VADESİNİN SON ÇEYREKTE GELİP BORÇLARIN ÖDENMESİ GİBİ BİR DURUM OLMASI MUHTEMEL GÖRÜNÜYOR. GEÇEN SENE SON ÇEYREKTE TÜM KARI ERİTİP ÜSTÜNE 73 MİLYON ZARAR ETTİREN BİR PERFORMANS VARKEN BU SENE 15 MİLYON KAR GELMİŞ. BU SENENİN SON ÇEYREK PERFORMANSININ DAHA İYİ OLDUĞU GERÇEĞİNİ ANLAMAN İÇİN DAHA DA SADELEŞTİRMEME GEREK VAR MI????????

3.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Hesabı böyle mi yaptın yani? Otur evladım sıfır. 2016'da 9 aylıkta 30 milyona yakın kar var iken son çeyrekteki performansı ile yılın sonunu 73 milyon zararla kapatmış. 2017 'de ise 9 aylıkta 61 milyon kar var iken yılı son çeyrek performansı ile 15 milyon gibi bir kar ile kapatmış. Dikkati çeken konu nedir? Son çeyrekte zarar yazması. Bunun nedenine bakmak gerekir. Ben nedenini tam olarak bilmiyorum ancak BORÇLARIN VADESİNİN SON ÇEYREKTE GELİP BORÇLARIN ÖDENMESİ GİBİ BİR DURUM OLMASI MUHTEMEL GÖRÜNÜYOR. GEÇEN SENE SON ÇEYREKTE TÜM KARI ERİTİP ÜSTÜNE 73 MİLYON ZARAR ETTİREN BİR PERFORMANS VARKEN BU SENE 15 MİLYON KAR GELMİŞ. BU SENENİN SON ÇEYREK PERFORMANSININ DAHA İYİ OLDUĞU GERÇEĞİNİ ANLAMAN İÇİN DAHA DA SADELEŞTİRMEME GEREK VAR MI????????
    Finansal giderleri cok fazla
    ButÜn kari yemiş
    O yüzden

4. Olup bitene ne demeli???????????????
    Tahtanın yamyamları fırsattan istifade etmenin arayışına düşüp hisseyi -4 ile 2.90 dan açtılar!!!
    Bu şirket hissesine de tahta oyuncusuna da yakışan budur...
    Başka bir şey demeye gerek yok sanırım.... Devamı nokta....nokta!!!

5. Demir çelik şirketlerinin yüz karası.
    An itibari ile demir çelik şirketlerinin yıllık performansı.

Ereğli fiyatı 10.94 yatırımcısına yıllık getirisi %93,78
    Kardemir D fiyatı 3,42 yatırımcısına yıllık getirisi% 192.31
    İsdemir fiyati 5,79 yatırımcısına yıllık getirisi % 148.50
    İZMDC FİYATI 2,95 YATIRIMCISINA YILLIK GETİRİSİ %-12.76 ZARAR

Demir çelik şirketlerinin tavan yaptığı, rekor kırdığı bu yılda
    İZMDC yatırımcısını mahvetti. Maliyetim 3,6x değilde 3,20 lerde falan olsaydı
    ben burada 1 dakika bile durmazdım.Bu ******** adi kağııdın gözümde 1 liralık
    bile değeri yoktur. insan kaybettiğine mi ,zamanına mı, kaçırdıklarına mı
    yansın. Valla arkadaşlar sizi bilmem de ben çok üzülüyorum.
    Diğer demir çelik şirketlerinin
    bu kadar prim yapması üzüntümü kat kat artırıyor.

6. Bir kağıdı alırken sahibine, yöneticilerine bakacaksın.
    Adam mı, adam değil mi?
    Yatırımcı dostumu, değil mi? diye
    İYİ Kİ ALLAH VAR.
    Böyle kağıdın patronunu ve yöneticilerini s......
    Son düzenleme : erdals; 06-03-2018 saat: 13:52.

7. ....********leri temettü de vermeyeceklermiş.
    02/04/2018 günü genel kurul yaparak yönetim kurulu üyelerinin
    ücretini belirleyeceklermiş.Topunuzun .......anladınızya
    İyi ki Allah var.

8. Ek Açıklamalar
    Şirketimizin 06.03.2018 tarih ve 07 sayılı Yönetim Kurulu Toplantısında; 03.07.2012 Salı günü saat: 10: 30'da Ege Palas Oteli, Cumhuriyet Bulvarı, No: 210 Alsancak / İZMİR adresinde yapılmayı karara bağladı.

yorumu siz yapın 06/03/2018 tarihinde Yönetim Kurulu toplantısında karar almışlar toplantıyı 03.07.2012 Salı günü 10:30 da yapacaklarmış.
    Ey millet görün şirketi kimler yönetiyor.
    Kopyala yapıştırmayı bile bilmiyor ....... ş.......

Sayfa 90/186 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •