Sayfa 90/166 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon
Arama sonucu : 1327 madde; 713 - 720 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Devralma suretiyle kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemine ilişkin SPK başvurusu KAP haberi var ama formda tık yok. Şok mu oldunuz.
    Ne anlama geldiğini anlayamadım ki ben. Ne anlama geliyor

2.  Alıntı Originally Posted by Nazar Yazıyı Oku
    Ne anlama geldiğini anlayamadım ki ben. Ne anlama geliyor
    Bi anlama gelmiyor. Çocuğunuz yanınıza taşınıyor diye düşünün. Etkisi yok.

3. Bu gün ilginçti..Herhangi bir haber var mı?

4. Vesbe de yükseldi, beyaz eşyalarla ilgili bi haber var mı bilemem ama bana göre geçen haftaki tavanların devamıydı.

Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    Bu gün ilginçti..Herhangi bir haber var mı?

5. Şirket kendi alımı mıydı acaba?

6. 4,80 fibo direnci üstünde alımlar hızlandı..ilk etapta dolar bazlı 5,67 fibo geri alım seviyesi ve sonrasında 6 dolar yatay direnci fiyat olarak kısa vadede beklenebilecek yerler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Hisseye ,4-5 gündür 78-80 arasında baskı yapa yapa pes edenlerin Kağıtlarını topladılar,Seans kapanışına yakın da hooop 83.70 TL ye sürüverdiler..
    Açıkcası,Ben böyle bir hareket beklemiyordum ve Piyasanın da bozulmasından korktuğum için,79-80.50 TL Arasından ( BEDAVAYA.) kaptırdım kağıtları..Tekrar 78-77 Arasına geri dönerse,Bende ona dönerim.:-))
    Şimdilik ,Seyre Bakayım bu hareketin içinden ne çıkacak..?

8. Habere gerek varmı sizce .şirket 6 mılyarlık ek alım yapacağım dedı .pıyasadakı lot sayısı gıttıkçe azalıyor .Hisse sığlaştıkça mal bulmada zorlanabılirler buda fıyatı yukarı çekmeye zorlayacaktır .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 90/166 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •