Sayfa 90/138 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon
Arama sonucu : 1103 madde; 713 - 720 arası.

Konu: küçük yatırımcı pörtföyü

1. Sayın nilkiz iyi niyetli bir arkadaştır İzcan, tek eksiği unutkandır biraz hal hatır sormayı unutur bazen.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Sayın nilkiz iyi niyetli bir arkadaştır İzcan, tek eksiği unutkandır biraz hal hatır sormayı unutur bazen.
    Aynen Abi, Düzgün adam...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Valla Dandakan abi EYT li bile olamadık kızın universitesi bitene kadar da emekli olamayız memur maaşıyla 15 takla ata ata buralara kadar geldik 4 yılımız kaldı bu sene bizim fransiz lisesine baslayandan 400 bin istiyorlar biz okutamazdik herhalde

Gördüğün gibi başka hayat gayemiz kalmadı sihhatimiz iyi şükür umarım sizlerde iyisinizdir keyfinizde yerindedir.

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Aynen Abi, Düzgün adam...
    Allah razı olsun teşekkürler izci kardeş bir yerden aldığını fiyatı yazmazsan bana herşey flu geliyor o yüzden yazıyorum

Rahatsızlık verdiysem affola 2019 dan beri aynı kagitlardayim zaten yeni gelen goody ve snica var zaten bu hafta zarara gececez anlaşıldı

Evi satmasam borsaya giremezdim ayda 150 200 avro anca biriktiriyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Allah razı olsun teşekkürler izci kardeş bir yerden aldığını fiyatı yazmazsan bana herşey flu geliyor o yüzden yazıyorum

Rahatsızlık verdiysem affola 2019 dan beri aynı kagitlardayim zaten yeni gelen goody ve snica var zaten bu hafta zarara gececez anlaşıldı

Evi satmasam borsaya giremezdim ayda 150 200 avro anca biriktiriyorum.
    Estağfurullah, Seni tanıdığıma çok memnunum. Başarılar kardeşim...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

6.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Valla Dandakan abi EYT li bile olamadık kızın universitesi bitene kadar da emekli olamayız memur maaşıyla 15 takla ata ata buralara kadar geldik 4 yılımız kaldı bu sene bizim fransiz lisesine baslayandan 400 bin istiyorlar biz okutamazdik herhalde

Gördüğün gibi başka hayat gayemiz kalmadı sihhatimiz iyi şükür umarım sizlerde iyisinizdir keyfinizde yerindedir.
    Şükür iyiyiz şimdilik evi boyadım bayağı yoruldum 10 gündür.
    Hayat hep mücadele ile geçiyor bizlerde yuvarlanıp gidiyoruz işte sağolasın teşekkür ederim.

7. GOLTS Önceki gördüğü zirve ile son trend olan gri çizgiye kadar yükselmiş, şuan kırmızı trend 149 civarı buranın üzeri haftalık kapanışlarda önceki zirve takip edilir. Geçerse başka bir boyut olur.
    Yalnız 1 yılda 30 lu fiyatlardan buralara geldiği göz önünde bulundurulmalı.

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    dalaman da 1+1 ev sattım bir ay önce hayırlısı bakalım.
    Biz yapmaya çalışıyoruz hocam, inşallah yerine iki adet olarak koyarsınız.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 90/138 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •