Sayfa 900/1002 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Kusuruna bakmayın biraz daha paranızı almak zorundayım.
    Yeterli değil.
    Bir de tehdit mi ? siz biraz dinlenin ve yapmaya çalıştığınız şeyin nedenli tehlikeli ve kötü olduğunu anlamaya çalışın ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Benim bildiğim 1 kaburga kemiği kırılmıştı. Yunan Sakarya'da cepheyi yardım diye haber gelince
    Atatürk derhal atina binip, cepheye doğru sürünce attan dustuydu.
    Abartmak doğru degil.
    Doğrusu neyse o.
    Mağdur edebiyatını hiç sevmem ..
    yazdığınız mesaj aynen söyle “ 3 kaburga kemiği değil, 1 kaburga kemiği kırıktı. Oradaymis gibi yazıyorum, oradaydım say.

O kaburga kemiğinin nasıl kırıldığını yazsam var ya seyreyle gümbürtüyü.

Taksim Meydanında asarlar abi. Buna da şükür.”

Bunu yazıpta son kişide kalsam Atatürk’ü savunurum vs sözler sarf etmek bizleri aptal yerine koymaktir. Kaynağınız belli ve o kaynak berbat bir kaynak asil kaynakları zahmet edip okusaydınız doğrunun ne olduğunu görürdünüz . Her neyse hala devam edip bir de mağdur edebiyatına girmek yerine kusura bakmayın kaynak diye gördüğüm yer kaynak değilmiş hatalıymışım , HELE Kİ O KABURGA KEMİGİNİN NASIL KİRİK OLDUĞUNU SÖYLESEM lafı haddimi aşan ve saygısız bir laf oldu diye ozurdilemek yerine ortamı gerip sonra size laf söyleyenlere paranızı aldım / alırım gibi lafları etmeniz başlı basına saygısızca oluyor .. Son sözüm Atatürk ‘ü savunmaya gerek yok onun yaptıkları ortada savunmak yerine saygı ve minnet etmek gerekir ha bor gün savunma zorunluluğunda kalırsak da sizin gibi o kaburga kemiğide nasıl kırıldı söylesem diyenlere bırakmayız .

Konuyu kapatalım cezanızı cekin ve bana sorarsanız insanlardan yazdığınızın çok yanlış olduğunu belirterek özür dileyin .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Abi,Noooluyor bu Dolar topiğinde beyaaa.??
    O Ayvagöbeknuri,Orayı Burayı Karıştırmak için mi Kendi çöplüğünü niye kapattı.??
    Yahu,Bırakın ATATÜRK'le uğraşmayı.
    ADAM,Rahat uyusun..
    Siz de,Akşam yatmadan önce, ATATÜRK ve Onunla birlikte TÜRKİYE CUMHURİYETİ.'ni kuranlar için bol bol Dua edin ki ,Siz de Rahat uyuyun..

4.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Abi,Noooluyor bu Dolar topiğinde beyaaa.??
    Dijital ofisten gönderiyorlar bunları. Diyorum inanmıyorsunuz. Hepsi bot.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bide Fesli kadir vardı zıbardı gitti.
    atatürk yüksek kurumu diye bir kuruluş var, sitesinin kütüphane bölümüne girin
    fesli kadirin kitaplarını kataloğa dahil etmişler, bu kadar hainlik ve sherefsizlik olur..!!

http://katalog.ayk.gov.tr/catalog/se...ted_libraries=

6. merhabalar izinden döndüm ortalık gene karışmış topic te,

sormak istediğim bir soru var bir yerlerde okumuştum forumda ama hatırımda değil

külçe gümüşü en uygun satan kim vardı? birileri bahsediyordu ama unuttum bilen var mı?

7. Zamanında burada bir çok arkadaş bu tip zibidileri tespit ederek, niyetlerinin bozuk olduğunu anlamış ve ikazlarını yapmıştı. Ama bir grup gizli Cumhuriyet düşmanlarınca ! Hoşgörü denen sihirli kelimeyi ileri sürerek , fikir hürriyeti demişlerdi. Adamlar kendilerinin köpeğinin bile eleştirilmesine tahammül edemezlerken , bu tip yerlerde tahammülü bırakın bir de teşekkür alıyorlar.

Sözün özü, böyle ne idüğü belirsiz tipler nerede görülürse itlaf edilmeli ki, çevre temiz kalsın. İnsanlar huzur bulsun. ATATÜRK ve bu memlekete gerçek anlamda hizmet edenler hiç bir beklentiye girmeden hayatlarını ortaya koydular. Bizim gibi hazırcılar ancak minnet ve saygı duyabilir.

8. Ons altın itkiselleşiyor, ytd

Sayfa 900/1002 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •