Sayfa 902/1000 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    CDS patır patır neden düşüyor bilgisi olan paylaşabilir mi? olumlu durumlar neler acaba?
    6 gün oldu..

Fidelity, Vanguard Buy Turkish Debt as New Central Banker Tested
    https://finance.yahoo.com/news/fidel...150449031.html

Bloomberg linki
    https://www.bloomberg.com/news/artic...ault-risk-ebbs

Reis de ne karizması var? Halkın geleceğini satıp kendine saraylar yaptırıyor , keyif sürüyor karizma bu mu? bunca olan zulme halen boyun mu eğeceğiz? Yahu seçersin xyz olmadı mı? onu da değiştirirsin. Bu lidere tapınma nedir ?

3. ABD'de taksi şirketleri uber ve lyft'e dayanamayıp iflas etmiş, artık caddelerde taksi görmek zor diyorlar:
    https://www.youtube.com/watch?v=t_qeyQ8hvdU
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Son dakika haberi:
    Tam kapanma var mı 2021? Bayramda 9 gün tam kapanma olacak mı?
    Tam kapanma gelip gelmeyeceği konusu bireyler gündeminde yer alıyor. Koronavirüs algını nedeniyle yeni tedbirler alındı. Ramazan Bayramı'na adım adım yaklaşırken bayramda tam kapanma olup olmayacağı araştırılıyor. 9 gün tam kapanma iddiaları ile ilgili detaylar araştırılıyor. Peki tam kapanma olacak mı, bayramda 9 gün tam kapanma var mı?
    • 20 Nisan 2021 - 16:36
    https://www.milliyet.com.tr/galeri/s...cak-mi-6486595
    • Son Güncelleme: 20 Nisan 2021 - 16:36

5. Son dakika: AK Parti, Türkiye ile Mısır arasında dostluk grubu oluşturulması için TBMM'ye kanun teklifi verdi.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bumudur, yukarda yazdim dediginiz.

CHP tarafinda hangi sorunlar giderilmeli ?

Sn.Heval, bu konu, yani CHP muhalefet yapamiyor fikri, AKP'ye calisan bir troll ordusunun slogani.

Farkindamisiniz bilmem.

Ancak ulkenin soyulmasini durduracak guclu bir parti varsa, yazin onu destekleyelim.
    Bu arada öz eleştiri başkasının kaymağına yağ sürmez.....

Sandığa sahip çıkacaksın

Kadro yok diyenlere AKP de kadro mu vardı ...Hala da yok ...Aile şirketi olmuşuz.....Kendisine destek verecek her kesimden bana göre çok güzel bir kadro kurulur....AKP den de çok daha iyi yönetirler......Önemli olan iktidara talip olduğuna Halkın inanması...Onu da partide görev alan stratejist veya PR cılar bulsun ne yapacaklarını....

7. bugün bir anda 8 9 kuruş arttı dolar devam eder mi böyle sebebi neydi?

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Burada ana belirleyici esnaflık yapan kişilerdir...Çok ciddi oy potansiyeli var...Getir migrossanal vb büyüklerin sanal marketi 7/24 satış yaparken esnaf akşam 6 da dükkan kapatıyor , kahve kafeterya vb gibiler nalları dikti bile...Eğer seçmen o adam 24 saat satış hakkı var benim neden yok derse işin rengi değişir...Aynı şekilde işsiz ordusu da bunlar bzim geleceğimizi çaldı derse işin rengi değişir...
    Bu arada Muhalefet tarafında ki sorunlar giderilmeli....CHP inceyi aday yaptı ama arkasında durmadı..Adam da sakalını alınca tweti geri çekti...O seçime CHP sahip çıksaydı şu an bunları konuşmuyor olacaktık...Adamı sevmiyordunuz neden aday gösterdiniz , ya da iktidar olmak istemediler...Aynı şeyi istanbul seçimlerinde de gördük ama İmamoğlu ve İl başkanı çok sağlam durdu ve oyunu bozdular....Parti olarak CHP iktidar olmak istiyor mu????
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu arada öz eleştiri başkasının kaymağına yağ sürmez.....

Sandığa sahip çıkacaksın

Kadro yok diyenlere AKP de kadro mu vardı ...Hala da yok ...Aile şirketi olmuşuz.....Kendisine destek verecek her kesimden bana göre çok güzel bir kadro kurulur....AKP den de çok daha iyi yönetirler......Önemli olan iktidara talip olduğuna Halkın inanması...Onu da partide görev alan stratejist veya PR cılar bulsun ne yapacaklarını....
    Tesekkur ederim, bu sayfalarda gordugum en somut oneri.

Sayfa 902/1000 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •