Sayfa 902/999 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: Viop - XXI

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Hangi hisse bu?
    Paragoz hangi hisse soyle sen ovuyordun gecenlerde

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Hangi hisse bu?
    Kütahya Porselen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Kütahya Porselen
    TŞKLER. 3 AYDA 4.80 LERDEN 52.00 ÇIKMIŞ...

bir hisse kısa zamanda %400 yapmışsa oradan sonra alanda suç var.elbet bir gün taban olacaktı.

4.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Daha net temiz bir Dolandiricilik ispati olabilir mi
    Ilk yazdigimda hisse eksi 3 idi su a -10

Sikayet linki atsaniza spk nin kirdiralim bacaklarini
    Onlar biliyor ki zaten. SPK yı arayıp telefonda anlattım boot hesaplarla, aynı mesaj eş zamanlı bütün hisse başlıklarına atılarak hisse pazarlanıyor vs vs diye. Telefondaki hatun bana bunları uzun uzun yazarak anlatmamı istedi. Bir de screenshot atmamı. Hanfendi dedim site bu (investing.com) şuan girin göreceksiniz. Zaten belli başlı üç beş forum sitesi var, bunları sizin şimdiye tespit etmeniz gerekirdi vır vır dır dır uzatmayım hiç de şaşırmış gibi değildi ezcümle. Üşenmedim mail de yazdım sonra. Değişen bir şey yok.

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    tav vadelisi ikili dip yapmış sert hareket edebilen bir senet.

afiyet olsun yiyebileniniz oldu mu?

6. Havacılara ne oldu. Uçuşlar mı açıldı

7.  Alıntı Originally Posted by Fortuna Yazıyı Oku
    Onlar biliyor ki zaten. SPK yı arayıp telefonda anlattım boot hesaplarla, aynı mesaj eş zamanlı bütün hisse başlıklarına atılarak hisse pazarlanıyor vs vs diye. Telefondaki hatun bana bunları uzun uzun yazarak anlatmamı istedi. Bir de screenshot atmamı. Hanfendi dedim site bu (investing.com) şuan girin göreceksiniz. Zaten belli başlı üç beş forum sitesi var, bunları sizin şimdiye tespit etmeniz gerekirdi vır vır dır dır uzatmayım hiç de şaşırmış gibi değildi ezcümle. Üşenmedim mail de yazdım sonra. Değişen bir şey yok.
    Yok pis enselendiler bu sefer 1.2 m dan 8 hesap karismis operasyona 10 m para yapar
    Ceza tutari Direk hisseye takviye edilip bu isimler ve twit nickleri cumle aleme ilan edilmeli

Investingden dünya borsalarına baktım şimdi , bugün yine dünyanın en çok yükselen borsasıyız...

Sayfa 902/999 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •