Sayfa 902/996 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon
Arama sonucu : 7964 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Bence borsada birçok hissede bizlere ve fonlara bir güzel malları çakip USD long poz aldılar. Dolar 25 üstü olmadan borsada bence yatırımcıya huzur yok gibi

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 3 5 çakalın elinde cöp ettiler . Mal.paketli cogu by yatirimcida . Ky ninde cogunda . Herkes etrafinda ki 5 10 kisiye 1000 er lot aldirsa satis yapmamak uzere . piyasada lot kalmayacak

Hani elektkli araclar icin yeni yatirimlarini kap da paylasacaklardi . Oda yalan oldu

3. Bir şeyler yapmak istiyor ama endeks bırakmıyor, 57'den 53'lere kadar bastı yine, bugün Cemts dik duruyor, %7 yukarıda.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Allahtan Asil çeliğimiz var yoksa DOKTA gibi %237 bedelli çakarlardı bizede

5. Keşke % 33 bedelli çaksa. Zaten dahasını da yapamaz. Paraları da yokmuş ya onunla da hisse geri alımı yapacağım desin ben razıyım mesela...

Dün atlayanları öpecekler dertleri bu. Hiçte belli olmadı zaten.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Temettü yü almış yani??? Ben senin iyi niyetli olduğuna inanmıyorum,bu kadar şeyi bilmeden yazıyor olamazsın, neyse benim için sorun değil de bu topicdekiler seni üç gömlek aşar,bir tarafıyla güldürme kendine herkese.
    Temettu almamismi hocam ?? Yatirim faaliyetlerinden geliri 317 milyon almis ilk ceyrek .

Bunun icinde asil celikden aldigi temettu yokmu simdi ?? Nerden geldi bu 317 milyon tl .

Bu gelir olmasa zaten 180 milyon kar aciklayamazdi

7. KAP: PARSN [ ] PARSAN MAKİNA PARÇALARI SANAYİİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1154166
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-05-26

Açıklama 13 Ocak 2022 tarihli KAP açıklamamıza konu olan 5.000 Ton'luk "Otomatik Dövme ve Transfer Hattı" yatırımı, plana uygun şekilde devam etmektedir. Yatırımımızın bina ve inşaat kısmı tamamlanma aşamasına gelmiş, proje kapsamındaki özel üretim ekipman ve parçaların kabulü yapılmaya başlanmıştır. Kabulü yapılan parçaların proje planına uygun şekilde montaj, operasyonel testler ve deneme üretimleri kademeli olarak başlayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Montella Yazıyı Oku
    Temettu almamismi hocam ?? Yatirim faaliyetlerinden geliri 317 milyon almis ilk ceyrek .

Bunun icinde asil celikden aldigi temettu yokmu simdi ?? Nerden geldi bu 317 milyon tl .

Bu gelir olmasa zaten 180 milyon kar aciklayamazdi
    Temettü ilk çeyrekte yetişmedi, Mayıs ayı içinde ödenecek diye biliyorum, muhtemelen şu günlerde ödendi yada Mayıs ayı kalan üç iş gününde ödenmiş olur, bilançoda diğer alacaklar kaleminde görünen 253 milyon alacak muhtemelen temettü alacağı, çok bir şey fark etmiyor aslında evet kasaya nakit girecek ama daha diğer taraftan Asil Çelik Özkaynak yöntemiyle bilançoda göründüğü için bir taraftan artı diğer taraftan eksi olarak yansıyacak,tek iyi tarafı bu çeyrekte kısa vadeli borçlada azalma ve kasada uzun süredir 40 milyon civarında görünen nakit in 100 milyon üzeri olması olacaktır.

Sayfa 902/996 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •