Sayfa 902/1001 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Egeli sen akıllı adama benziyon belli sende alamancısın
    Bundan kelli sağlık sorunum olsa önce iç kısmı alkolle dezenfekteleyip tedavi binasına öyle girme lazım onu anladım
    Sağ ol verdiğin tüyo için
    Sürekli etki için cebinde kanyak şişesi mutlaka taşı, filmlerden gördüğüm kadarıyla kurşun yaralarını bile önlüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Top depiştirmeler başlayacak hem de seyircili, mektepler açılacak, sonbahar ve kış gelecek, kısacası işimiz var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    iyi de Moruk.
    Bahsettigim adamin karacigeri mort.
    Tüm kardesleri sorunlu. Abisi nakil ile yirtti.
    Bu zamaninda gitmedi, yoksa diger kardesler gibi ilaclar ile karaciger mort olmadan götürecekti durumu.
    Herkesin hyt hikaye farklı
    Bunun ki az acıklı olmuş

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Top depiştirmeler başlayacak hem de seyircili, mektepler açılacak, sonbahar ve kış gelecek, kısacası işimiz var.
    Devlet dışında okullar açıldı zaten bazı sınıflardaki birebir eğitim özellerde geçen hafta

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    İşimiz var yanlış anlatım reha hocam ,ortada hallolabilecek bir iş falan ben artık pek göremiyorum.Bunların yaptıklarına bakıyorum bakıyorum konu artık ört ki ölem modunda.Ben artık ne sayıya bakıyorum ne verilen kararlara.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Devlet dışında okullar açıldı zaten bazı sınıflardaki birebir eğitim özellerde geçen hafta

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Bundan haberim yoktu, neyse civan gibi çocuk ve gençler bu Allahın belasını kapacaklar % 99.99'nun haberi bile olmayacak, ondan sonra anne, baba, dede, nene kim varsa elleyecekler...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Bence artık pek de ne yaptıklarını kendileri de bilmiyor.Olayı günlük idare etme modundalar,gittiği yere kadar gitsin diyorlar sanırım.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İşimiz var yanlış anlatım reha hocam ,ortada hallolabilecek bir iş falan ben artık pek göremiyorum.Bunların yaptıklarına bakıyorum bakıyorum konu artık ört ki ölem modunda.Ben artık ne sayıya bakıyorum ne verilen kararlara.
    Ben en iyimserini yazmistim efendim, dediğiniz gibi ben de ne rakam ne de karar baktığım yok artık...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 902/1001 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •