Sayfa 904/1002 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,787
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ulen, sen yönetimdesin yahu!
    Yapma yahu..

şu anda, ramazandan 1 önceki detaylara bakıyordum..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yönetime bildirmek lâzım efendim, telefon olayı ve Android veya IOS beni çok aşar.
    Bence editte imleç odaklanamıyor yazıya direk nereye basarsan bas delete tuşunu algılıyor telefonda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,787
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bence editte imleç odaklanamıyor yazıya direk nereye basarsan bas delete tuşunu algılıyor telefonda
    yönetimden ( reha gaya dan ) ricaya yazdım bende

ayfon 15 hediye et admine, bekliyoruz, gelince de çözüm buluruz...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Yapma yahu..

şu anda, ramazandan 1 önceki detaylara bakıyordum..

Sen gül dur, ben darbe yapınca kapına Stenle gelecektim, Sten şakayı

sevmez gülünce bile tetiği düşer, kevgire dönersin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Bu arada döviz kuyruğu diyorlar merak ettim baktım 75-80 lik amcalar var nedir hayırlı işler dedik 10 dolar 20 dolar 50 dolar satıyoruz halka işte dedi .

Yani kalabalığın çoğu kuru kalabalıktı ana cadde böyle idi .

Altına yorum yapamam bir ara en büyük altıncı kuyruk bir anda sordum altın kalmadı dediğini duydum .

6. Kuyruk dağıldı bir anda oda altın kalmadığında .

Yoksa satmak mı istemediler onu bilemiyorum tabi ki

7. Avrupa Konseyi nin İnsan Hakları Komiseri Dunja Mijatovic, Türkiye’de insan hakları, ifade özgürlüğü ve yargı bağımsızlığı konularındaki gözlemlerini kayda geçirdiğini raporunu bugün yayımladı. 14 sayfalık raporda, Türkiye de ifade ve basın özgürlüğünün endişe verici düzeyde gerilediği, medyanın yüzde 90 ının hükümet kontrolünde olmasının demokratik tartışma ortamını engellediği belirtildi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/dunya/...ource=Anasayfa

8. TÜGVA liselerde çalışıyor: Tiyatro oyunlarına AKP li adaylar katıldı, seçim otobüsleri bahçeye sokuldu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ın oğlu Bilal Erdoğan ın yüksek istişare kurulu üyesi olduğu TÜGVA, İstanbul daki okullarda tiyatro etkinliği düzenliyor.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ource=Anasayfa

Sayfa 904/1002 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •