Sayfa 904/1027 İlkİlk ... 4048048548949029039049059069149541004 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Hiç yön belirlenemiyor ki. Sabah dibe giderken dur bekle daha düşer, çıkmaya başlayınca buradan döner vs diyerek fırsatlar kaçıyor. Ben altını izliyorum 187' ye kadar geldi dur bakalım diye diye 191 küsur TL deyiz.

2.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Hiç yön belirlenemiyor ki. Sabah dibe giderken dur bekle daha düşer, çıkmaya başlayınca buradan döner vs diyerek fırsatlar kaçıyor. Ben altını izliyorum 187' ye kadar geldi dur bakalım diye diye 191 küsur TL deyiz.
    Dostum sabah altın 184tü bir ara. Öylece izledik.

İyiki zamanında kahramanlık hikayeleri yerine aklın ön planda olduğu hikayeleri okuyarak büyümüşüm. Cırcır böceği karınca hikayesi bunlar arasında favorimdir. 3 yıldır inadına herkes bana aptal , bu faizler varken Dolar alıp saklaman enayiliktir derken ben karınca hesabı erzak yığıyordum KARLI VE SOĞUK geçecek kış için. Şimdi kapıma gelip benden DOLAR dilenecek o CIRCIR böceklerine koklatacak zırnık yok benim evde.

4.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    erdoğanın yargılanma pahasına sırf ekonomi kötü diye
    iktidarı bırakmak istediğine inananlar hayal görüyordur ya da
    hayatında sınıf başkanı bile olmamıştır..!!
    Yargılanacağına inanıyorsa gerçekten herhalde alternatif planlarıda vardır...B,C,D Planları?

5. Evet doğru 184 leri gördü öyle baktım hırsla daha ucuza alacağım diye.

Doları uzun zaman önce alıp tutmayan için yön belirlemek zordur. Aynı durumda olsam aynı şeyleri düşünür mümkün değil Dolar falan alamazdım ne sabah ne şimdi.

7.  Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Ya gerçekten merak ediyorum bu adamlar ne alıyor. Bizde alalım belki ülkenin berbat durumu hakkında olumlu düşünmeye başlarız.Görmediklerimizi görürüz.
    Nasıl ki 2 yaşında çocuk hergün pepe izleye izleye pepe manyağı oluyorsa,hergün a haber dinleme neticesinde arzuladığınız kafaya ulaşmanız mümkün

8. Geçen her zaman dilimi de bir öncekini aratıyor. Ben TL tarafta faizde almıyorum ondan bir altın vs. alıp kenara atayım diyorum. Zaten düşük bir meblağ ama kötü günler için yedek akçedir.

Sayfa 904/1027 İlkİlk ... 4048048548949029039049059069149541004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •