Sayfa 907/1006 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917957 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 7,249 - 7,256 arası.

Konu: Viop - XXII

1. cnn deki komediyi izleyin....

bakanı iyi görmedim ne kadar çok göz kırpıyor eskidendemi böyleydi.

şirazesi kaymış gibi

2.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Dostum migrosun müşterisi kalbur ustudur.
    Migrosun müşterisi A101 Bim ve Şok a gitmez zaten.
    Migrosun orta ust seviyedeki magazalarina bak.Sokak arasinda bulamazsin.
    Genelde zengin semtlerdedir.

Ama müşteri potansiyeli olarak diğer magazalara göre düşüktür.
    Dostum... Bunu hemen hemen herkes biliyor zaten... Kalbürüstü değil, herkes gidiyor. Sadece elit yerlerde mağaza açıyor dersen çok yanlış olur. Migros'un dezavantajı az mağaza çok gider..
    Ayrıca bu kalburüstü müşterilerin bir faydası yok ki firmaya... Migros un müşteriside a101 ıvır zıvır a gider. Çok şahit oldum.
    Bu tempoyla Anadolu grubu elinden çıkarır Migros u

Venus_V4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Telekom tupras ve peginin bilançolar gelmiş sanırsam. Ne diyorsunuz şortlayayaım mı akşam pazarından.

4. Korona verilerini hangi ülke doğru bildiriyor sanıyorsunuz hepsi gündemi kurtaracak bilgiler veriyor.

5. Almanya’da Corona virüsü salgınını yakından izleyen kamu sağlığı enstitüsü Robert Koch, Corona virüsüne karşı ilk aşının sonbahar gibi erken bir zamanda çıkabileceğini, ancak salgının kontrol altına alınmasının yine de uzun sürebileceğini bildirdi.

Robert Koch Enstitüsü’nden yapılan açıklamada Corona virüsü aşısı için yürütülen küresel çalışmalara bakıldığında, ilk tahminlerin bir ya da birkaç aşının 2020 sonbaharında piyasaya çıkmasının mümkün olabileceğini gösterdiği kaydedildi. Ancak 2020 sonbaharında çıkacak bir aşının salgını kontrol edeceğine inanmanın tehlikeli olacağı uyarısı yapıldı.

Açıklamada virüsün mutasyona uğraması ve piyasaya çıkan ilk aşıların yalnızca kısa dönemli koruma sağlayabileceği göz önünde bulundurulduğunda herhangi bir aşının etkisinin kısıtlı olabileceğine vurgu yapıldı.

6. para basmamışlar...

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Konuşulan o konu ile ilgili bir mesaj alıntılayabilir misiniz?

Timothy Ash bu kişinin geçen haftaki yazılarını okuyun.

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Daha önce yazmıştım. Pandemi başında sakin diye bim’den alışveriş yapıyordum. Bazı ürünleri dışında diğer ürünler beklentimi karşılamadı. Sonra sanal markete geçtim rahat ettim. Benim sıralamama göre
    Migrosun > bim > a101 = şok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben tam tersini düşünüyorum. Bim hepsinin toplamını tek başına üç dört kere pataklar. Şirket darphane gibi.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 907/1006 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •