Sayfa 908/1002 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,257 - 7,264 arası.

Konu: Viop XLVIII

Önümüzdeki sene chp yönetimi, yerel seçimlerde Mansur Yavaş’ı ve Ekrem İmamoğlu’nu belediye başkanı adayı olarak gösterir mi? Önümüzdeki sene belediye başkanlığı için belirsizlik var, ama bu iki isim için önlerinde iyi partinin teklif ettiği net bir cumhurbaşkanı adayı olma fırsatı var. Son dakikada bir tanesi teklife evet der mi?

2. bir de ayı başkan adayı lazım ayıcıklarımın nesi eksik kutup ayı kardeşim benim adayım
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    kompleks yapmayıp toplantıya gitmeli...

4. Kısa sürdü
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Kardemir bu leş bilançoya rağmen sadece -%1 ise orada da hareket yakındır.

6. Kulis: Akşener, Mansur Yavaş veya Ekrem İmamoğlu'nun Cumhurbaşkanı Yardımcısı yapılması halinde masaya dönecek.

(Habertürk)
    https://twitter.com/lordsinov/status...043830272?s=20
    ben buradan Akşener hatasından dönmeye çalıştığını ama onurlu bir dönüş yolu aradığını anlıyorum. Bakalım ne olacak.
    Ekrem İmamoğlu'nu bilmem ama Mansur Yavaş'ın çevre şehircilik, aile ve sosyal hizmetler bakanlığı gibi bakanlıklara oldukça yakışacağını, katkısı olacağını düşünüyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7. IBB ABB başkanları da cumbaba yardımcısı olacakmış ve Meral Dönecekmiş.

Seçilince belediye başkanlıklarına gerkirse kayyum atarız deniyordu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Millet İttifakı'nın, cumhurbaşkanı adayını belirleme toplantısı saat 15.00'e ertelendi.

Alınan bilgiye göre, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e ziyareti dolayısıyla saat 14.00'te başlayacağı bildirilen toplantının, saat 15.00'e alındığı belirtildi.

Elinden tutup getirecekler heralde

Sayfa 908/1002 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •