Sayfa 909/910 İlkİlk ... 409809859899907908909910 SonSon
Arama sonucu : 7274 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Sözde Beyük Trabzonspor'un beyük başkanı efendi hazretleri lafla peynir gemisi yürümeyi daa ...Oyle ağır abiliklede yürümez bu yöneticilik başkanlık işleri bakınız Ali Koç başkanın yönettiği fenerbahçe'nin borsada işlem gören hisse fiyatına 92.500 tl senin yönettiğin Trabzonspor hisse 2.00 tl fiyatının tam yüz katı kadar bu uzak ara mesafe farkı hiç zorunuza gitmiyormu yoksa kulvarınızımı beğenmediniz yada şöyle diyelim kişilerin nazarında hangi takım itibarlı ve daha büyük görünüyor? Bırakın bu ahbap çavuş işlerini takımı bitirdiniz...Sen anladin Oniii..ytd..

2. Sn.Forum yönetimi ,Günaydın..Trabzonspor'un Yıldız Pazara alındığını hatırlatmak ve bilgilendirmek istedim.. Syglr.

3.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Sözde Beyük Trabzonspor'un beyük başkanı efendi hazretleri lafla peynir gemisi yürümeyi daa ...Oyle ağır abiliklede yürümez bu yöneticilik başkanlık işleri bakınız Ali Koç başkanın yönettiği fenerbahçe'nin borsada işlem gören hisse fiyatına 92.500 tl senin yönettiğin Trabzonspor hisse 2.00 tl fiyatının tam yüz katı kadar bu uzak ara mesafe farkı hiç zorunuza gitmiyormu yoksa kulvarınızımı beğenmediniz yada şöyle diyelim kişilerin nazarında hangi takım itibarlı ve daha büyük görünüyor? Bırakın bu ahbap çavuş işlerini takımı bitirdiniz...Sen anladin Oniii..ytd..
    yahu bu nasıl bir hesap böyle. birisinin fiyatı 92,5 diğerinin 2 tl. bu mu sizin iki hisseye bakış açınız. acaba geçmişteki sermaye artışlarını, bölünmelerini, incelediniz mi ? şimdi iki hisseyi ele alalım. 20 yıldır işlem görüyorlar. biri sürekli bölünmüş ve her bölündüğünde fiyatı doğal olarak küçülmüş ama diğeri daha az bölünmüş ve dolayısı ile fiyatı yüksek kalmış. şimdi fiyatı düşük olan daha mı değersiz oluyor ? Allah yolunuzu açık etsin yahu ? bu kadar da olmaz ? elmayla karpuzu bile toplasanız daha akla izana uygun olur o kadar yani. yatırım tavsiyesi değildir. lütfen biraz matematik sadece biraz matematik ve istatistik, araştırma lütfen. biraz iki hissenin geçmişini araştırın lütfen. trabzon neredeyse her sene sermaye artışı yapıp bölünmüşte bölünmüş. fener en son 2018 yılında ali koç geldiğinde bölündü. dolayısı ile fiyatı daha yüksek kaldı.

4.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    yahu bu nasıl bir hesap böyle. birisinin fiyatı 92,5 diğerinin 2 tl. bu mu sizin iki hisseye bakış açınız. acaba geçmişteki sermaye artışlarını, bölünmelerini, incelediniz mi ? şimdi iki hisseyi ele alalım. 20 yıldır işlem görüyorlar. biri sürekli bölünmüş ve her bölündüğünde fiyatı doğal olarak küçülmüş ama diğeri daha az bölünmüş ve dolayısı ile fiyatı yüksek kalmış. şimdi fiyatı düşük olan daha mı değersiz oluyor ? Allah yolunuzu açık etsin yahu ? bu kadar da olmaz ? elmayla karpuzu bile toplasanız daha akla izana uygun olur o kadar yani. yatırım tavsiyesi değildir. lütfen biraz matematik sadece biraz matematik ve istatistik, araştırma lütfen. biraz iki hissenin geçmişini araştırın lütfen. trabzon neredeyse her sene sermaye artışı yapıp bölünmüşte bölünmüş. fener en son 2018 yılında ali koç geldiğinde bölündü. dolayısı ile fiyatı daha yüksek kaldı.
    Kendi kendine gelin güveyi oluyor bol bol atıp tutuyorsun bay çok bilmiş ukalalığının saygısızlığının lüzumu yok biraz nezaketli ol dinleyeyim seni sonra da aynı nezaketle cevap vereyim ama nerede sende o alçakgönüllülük olmadığı kurduğun cümlelerde saklı..Gelelim yazdıklarımın ne anlama geldiğine..Benimde anlatmak istediğim tam olarak o yani Trabzonspor ve borsada işlem gören hisseleri çok kötü yönetiliyor sürekli bedelli açıklayıp hem küçük yatırımcılar mağdur ediliyor hem de bu spor şirketinin hisse fiyatları değersizleştirilip itibarsızlaştırılıyor kısacası şirketin içi şaibeli bir şekilde boşaltılıyor kirli emellere alet ediliyor ama Fenerbahçe yönetimi bu konuda daha profesyonel ve adaletli,adil,hilesiz,ciddi,dürüst yönetiliyor ayrıca da şirket hisselerine sahip çıkıyorlar ben bunu anlatmaya çalıştım..Semaye tavanını 10 milyar tl'ye çıkaran Trabzonspor yönetimi kimbilir daha ne bedelliler,soygunlar,vurgunlar yapacaktır küçük yatırımcı umurumuzdamı der gibi...Anlayıp dinlemeden tutarsız yorumlar yapmasanız iyi olur..ytd..

5. ama sizin yazdığınız yazıda iki hissenin fiyatlarını yan yana getirip karşılaştırma yapılmış gibi algılanıyor. bende böyle bir karşılaştırmanın olamayacağını anlatmaya çalıştım. yorumum kırıcı olduysa özür dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    ama sizin yazdığınız yazıda iki hissenin fiyatlarını yan yana getirip karşılaştırma yapılmış gibi algılanıyor. bende böyle bir karşılaştırmanın olamayacağını anlatmaya çalıştım. yorumum kırıcı olduysa özür dilerim.
    Sayın yatırım uzmanı,evet kıyaslama,karşılaştırma yapıyorum bu konuda haklısınız ama anlattığım,vurguladığım,değindiğim gibi yani Trabzonspor şirketinde yönetimin problemleri,yanlışları,arızaları hatta güven vermeyen usülsüz işleri olduğuna özellikle parmak bastım ama olabilir sizde yanlış yorumlamış değerlendirmiş olabilirsiniz bunda ne senin nede benim için darılacak ,gücenecek ,sıkıntılanacak bir durum yok ortada karşılıklı iyi niyetli olduğumuz anlaşıldıktan sonra..Özür dilemek erdemliliktir sizi anlıyorum teşekkür ederim ancak buna gerek yok kardeşim çünkü benimde çoğu zaman hatalarım oluyor nihayet insanız hatalar,yanlışlar bizim için mühim olan iyiyi ve doğruyu iyi analiz edip benimsemek yani daima hoşgörülü iyi insan olmak o yüzden siz kusura bakmayın diyorum..Selamlar..ytd.

7. Cüzzamlı trabzonspor hissesi alacağıma keşke 6 mayıs tarihinde 84.00 tl'den Fenerbahçe hissesi alsaymışım diye hayıflanıp dururum an itibarıyla 108.00 tl olmuş ve yatırımcısı oldukça sevindirmiş daha ne olsun..Bu benim kendi düşüncem lütfen kesinlikle al yada sat tavsiyesinde bulunmuyorum aman haaa..Herkes kendi işine baksın..ytd..

8. Hisse fiyatını düşür 1.90 tl'ye al oradan götür 2.01 tl'den yeni sahiplerine teslim et etik ,şık oldumu şimdi yakıştımı size..Tv'ler de bol bol ahkam kesip ağır abilik yapmakla peynir gemisi yürümüyor öyle olmuyor o işler Trabzonspor sportif Aş. şirket hisselerine sahip çıkmanız ve iş üretmeniz gelirleri artırmanız yatırımcılarınızı koruyup mağdur etmemeniz lazım ağır abilik ,babacanlık,dürüstlük,mertlik ancak öyle olur Sn. Başkan Ertuğrul Doğan kardeşim hiç kusura bakma yanlışlarını söylemem lazım..ytd..

Sayfa 909/910 İlkİlk ... 409809859899907908909910 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •