Onemli Gunler Banner
Sayfa 909/1004 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: Viop - XXX

1. Estf. Cok iyi para asla küçümsemem ama İyi bir mühendisin saati 150 eurodur... zaman harcayıp bunun üstüne çıkıyorsan kar altında kalıyorsan zarar, zarar edersen geçen gün benim ettiğim gibi külliyen zarar

Neyse toparladım günün kalanında çok şükür
     Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    500 TL neredeyse 5 günlük yevmiye, küçümsemeyin....
    Benim her gün günlük ortalama hedefim 150 TL. Üstü olursa ne ala....

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 5 lik attık bugün

Testerede biraz zarar da ettim ama yükselişi kontrat azaltarak eşlik ettim 1644 de de kapandım 220 kontrat hacim yapmışız en çok araci kurum mutlu

Eğitim amaçlı işlem yapıyorum görmediğin yaşamadığın şeyi geçmişe bakarak kodlayamazsın bana göre

.
     Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Nosfe erken bastı longu ama malûm kademe yaptı kârda büyük ihtimalle..bu gün spotta iyi iş çıkardı kendi adıma..
    1508 den aldığı o manevra varya işte o...
    Bana gene mal tutturdu..biraz kademe yaptırttı.. nasip ..
    Ekgyo thy garan devam şişe sattım gene dürttü beni..
    Şişe bilanço çok beğendim ttkom da beğendim.. ismen de beğendim..ama sorsan balon..
    İnveo bile iyi.ama burdan alınır mı..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Estf. Cok iyi para asla küçümsemem ama İyi bir mühendisin saati 150 eurodur... zaman harcayıp bunun üstüne çıkıyorsan kar altında kalıyorsan zarar, zarar edersen geçen gün benim ettiğim gibi külliyen zarar

Neyse toparladım günün kalanında çok şükür

Abi, yanlış anlamayın ama hangi dünyada o bilmiyorum. Benim çevremdeki çalışan mühendis arkadaşlar 5000-7000 arası aylık alıyor. 10bin alsa bir ay 20gün desek 500 TL yapar, en iyi ihtimalle.
    Yani, düz mantık olarak.
    Lafım yok, borsada ne kadar çok alsak o kadar iyi,
    Geçen borsa 2%düştü ben 4000 kaybettim ir günde long kalınca.
    Bugün borsa 2% çıktı, ben 800 aldım. Nerede bu işin karı??? Yok
    Ama, Kar kardır, 150 TL yi en azından almışız. Allah bereket versin.

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

4. 15 yıl tecrübeli iyi bir mühendise bu maaşı vermezler ama fatura keserken bu paradan çekerler. Avrupalı günlük 2000 eyrodan aşağıya gelmez mesela ama gelen çocuğa sor aylık maaşı 4000 4500 eurodur... Bu aradaki kısım da işte emek sömürenin avantası
    Abi, yanlış anlamayın ama hangi dünyada o bilmiyorum. Benim çevremdeki çalışan mühendis arkadaşlar 5000-7000 arası aylık alıyor. 10bin alsa bir ay 20gün desek 500 TL yapar, en iyi ihtimalle.
    Yani, düz mantık olarak.

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    15 yıl tecrübeli iyi bir mühendise bu maaşı vermezler ama fatura keserken bu paradan çekerler. Avrupalı günlük 2000 eyrodan aşağıya gelmez mesela ama gelen çocuğa sor aylık maaşı 4000 4500 eurodur... Bu aradaki kısım da işte emek sömürenin avantası

Hayaller Avrupa, gerçekler Türkiye))))

Ana konuya dönelim

Viop30 aşağı es verir mi acep? Yoksa soluksuz gaza mı basar??? Bunlar ne zaman mal topladı da yukarı sürüyor?
    Takaslarda ben ciddi Bi fark görmüyorum, genel olarak...
    İlginç...

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

6. Her yaşanılan bir geçmiş olacak ama sayın nosfe..
    Dün dündür bu gün bugün..benim senaryo da günlük bant açılışa göre eski veriyle hesaplanır robot çalışır ben de arge deyim bu aralar hisse de spotta daha duyarlı oluyor....
    Umarım daha çok kazanırsınız emme velakin kapanislar herşeyi söyler ve yanlış anlama güne başlayan akımlardan ziyade gün bitimine eşlik eden alımlar arasında çok fazla anlayış farkı oluyor benim gözümde..yani poz alsa idim 1607 üstünde tutardım..azaltmazdım 1 dk ye göre konuşuyorum
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    5 lik attık bugün

Testerede biraz zarar da ettim ama yükselişi kontrat azaltarak eşlik ettim 1644 de de kapandım 220 kontrat hacim yapmışız en çok araci kurum mutlu

Eğitim amaçlı işlem yapıyorum görmediğin yaşamadığın şeyi geçmişe bakarak kodlayamazsın bana göre

.

7. Kardeşim başarılar
    Yani, düz mantık olarak.

8. Spotta full maldayım, öğleden sonra da isim yoğundu o nedenle pişman değilim.
     Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Her yaşanılan bir geçmiş olacak ama sayın nosfe..
    Dün dündür bu gün bugün..benim senaryo da günlük bant açılışa göre eski veriyle hesaplanır robot çalışır ben de arge deyim bu aralar hisse de spotta daha duyarlı oluyor....
    Umarım daha çok kazanırsınız emme velakin kapanislar herşeyi söyler ve yanlış anlama güne başlayan akımlardan ziyade gün bitimine eşlik eden alımlar arasında çok fazla anlayış farkı oluyor benim gözümde..yani poz alsa idim 1607 üstünde tutardım..azaltmazdım 1 dk ye göre konuşuyorum

Sayfa 909/1004 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •