Sayfa 91/201 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 1603 madde; 721 - 728 arası.

Konu: DGGYO Doğuş GE Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by muratknd Yazıyı Oku
    Ya nescafe gördümde senin gibi kolpacino görmedim işin gücün manyel yazdıklarını okudum her bir hisseye alıcı toplamışsın benim yazdıklarına bak ve oku sadece dggyo hissesine yazıyorum kendini böyle haklı gibi göstermenede bayılıyorum yani senin spege hizmet ettigin ortada kendini kandırma boşuna ama abine şöyle satmayacağım ok
    Yaw he he............

2. Ky var bu hissede ama dirençliler. Yani Ky ama zamanında çok spek dayağı yiyip akıllanmışlar. Ben zamanında o kadar dayak yedim ki zararına lot altı dahi satmam. Kenarda oturur beklerim. Burdaki paraya ihtiyacım yok. Sessizce duralım diyorum ama sizi okudukça dayanamadım.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Önümüzdeki hafta bistte volatile çok fazla olacak gibi bir zarrab imiz varki arap saçına döndü��
    Bistteki satışlar yabancı ağırlıklı olduğu aşikar bizde yabancı varmı yok.�� ama spegimiz bu durumu kullanıyor ki cuma günü çok güzel is çıkardılar ben baya bi dökülen olduğu kanaatindeyim...
    Ben kararımı önümüzdeki hafta başına bıraktım cuma günü yukarılara çok rahat sürebilirlerdi ama denemediler aşağıyı da denemediler���� yatırım finansman topladıklarını 3.10 fiyattan is yatırıma devretti is yatırımın ortlama maliyeti olan 3.07 den kapandı bu fiyat manidardır benim için hafta başı rengini belli edecektir diye düşünüyorum ben şahsen kapanış seansında yukarı yönlü bir gap bekliyordum ama yanıldım çünkü sağlam alıcı vardı... İnşallah haftaya dirençli başlar ve izleriz uçmasını beklemiyorum ama bu seviyelerde direnç göstermesi gelecek için umut vaadedicidir. Bu arada benim maliyetim bu seviyelerde zararı sevmedigim için stop çalıştırdigimdan ve trade ettiğim için ve şansımda yaver gittiği için. Maliyetim düşük kaldi. Ama suda bir gerçekki bu hissede genelde için rahat oluyor sevmiyorum çok hareketli hisseleri���� iyi geceler iyi hafta sonları...
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

4. maruf2001 kardeş uğradığında pasta koyman mümkün mü? sana zahmet...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

5.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    eline sağlık teşekkürler...

6. Yaklaşan doğum günümde yaşım kadar lot alayım diyorum. Siz ne dersiniz arkadaşlar ?

7.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Yaklaşan doğum günümde yaşım kadar lot alayım diyorum. Siz ne dersiniz arkadaşlar ?
    x 1000 alacaksan al yoksa buşlama

Sayfa 91/201 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •