Sayfa 91/921 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 7361 madde; 721 - 728 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by muzo8 Yazıyı Oku
    nerde bu lanet gap, kaçta kapanıyor. yılbaşı arefesi nrden bulaşık bu hamsiye

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tspor da gap çok... Yukarda da var aşağıda da var... En son 2.17 de bıraktı bi tane

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. S............

3. S....,,,,,,,,

4. Gazcılar gitti Twitter da burda pazarladılar 2 den al %15 vur kaç yeni alanlar arkadaşlar önce bir doktora gidin yoksa bırakın parayı sağlınız da gider borsanın en o.ç kağıdıdır
    Kimseye ama kimseye inanmayın biz inandık elimize verdiler bakalım kaç yıl bekleriz

5. Yine 2.ye kadar salacak mi acaba... 3 kuruşluk yönetim . Usta sen sahtekarsin

6.  Alıntı Originally Posted by emre faiz61 Yazıyı Oku
    Gazcılar gitti Twitter da burda pazarladılar 2 den al %15 vur kaç yeni alanlar arkadaşlar önce bir doktora gidin yoksa bırakın parayı sağlınız da gider borsanın en o.ç kağıdıdır
    Kimseye ama kimseye inanmayın biz inandık elimize verdiler bakalım kaç yıl bekleriz
    Bak abim ben hiç sıkılmıyorum ve siz de sıkmıyorsunuz.çünkü hakikaten çektiklerimi birebir çeken biri olarak tanıyorum sizi.ve vallahi de yazmıyorum sebebi de şu bilmeden etmeden bi anlık hırsla sevinçle yada üzüntüyle bi şey yazarım biz gibi eskilerden biri incinir kırılır diye.ama abim görüyorsun 10 gün pompa her gün yazdıkar n oldu abi ?ben vallahi bu i...e yazıyorum yoksa burda yazacak bi durum mu var?ne olsa kaç olsa olur ki bana sorsan beni katta kesmez inan.he 3-5 çakal o arada kapana giren 3-5 face twıt vs ile de bu çarkı çeviremez bu da böyle biline.son olarak tarla mı tarla hemfikiriz.

7. Bunların hepsi Karabük’ü yenemediğimiz için oldu. Dün 2.27 den kaçıp çıktım. Belli ufak bir ihtimalle de olsa 2.den 2.38 e kadar şampiyonluğu primledi. E yatırımcı baktı daha son sıradaki 8 puanı olan takımı yenemiyorsun o zaman güle güle dediler haklı olarak. Bu kağıt şampiyonluk dışında çok zor prim yapar. O Cumartesi günü çok zor maç olacağını söylediğimde benimle dalga geçen Hagi2014 ve tayfası her şey bir Karabük’ü yenemediğimiz için oldu. Eğer yenseydik şu an hisse 2.45 2.50 aralığındaydı. Rakibin karınca ise sen onu fil zannedeceksin Hagi2014 hiç kimseyi küçümsemeyeceksin. !!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Tüm bist’in En kahpe kağıdıdır kendisidir

Sayfa 91/921 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •