Sayfa 91/303 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 2419 madde; 721 - 728 arası.

Konu: The last of the mohicans

1. Mohikan abey,

Siyasi / kültürel olarak aynı fikirdeyim, ne söylediysen altına imzamı atarım.

Bankalar ilk çeyreği çok ciddi kar artışları ile kapadılar ve gelişmekte olan ülke bankalarına göre %20-25 ucuzlar, o zirve kırılacak.

Alıntı Originally Posted by Econfinplus Yazıyı Oku
    Mohikan abey,

Siyasi / kültürel olarak aynı fikirdeyim, ne söylediysen altına imzamı atarım.

Bankalar ilk çeyreği çok ciddi kar artışları ile kapadılar ve gelişmekte olan ülke bankalarına göre %20-25 ucuzlar, o zirve kırılacak.
    Sen bizim derdimizi anlamamışsın kardeş.

Bankalarımız ucuz muş da, yeni zirve gelecekmiş???

Bırak bunları da geçen ay Ferit elindeki hisseleri neden 7.95'ten ispanyollara sattı? Salak olduğundan mı?

Bizim derdimiz daha büyüktür. Sizin bunları anlayacak kadar zeki olduğunuzu düşünüyorum. Yoksa yanılıyor muyum?

Bak daha dün yazdık bunları.

Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    Geldik 7. referanduma. Yarın Türkiye çok önemli bir karar verecektir.

Bu zamana kadar yapılan bütün referandumların toplamı kadar önemlidir.

Çünkü bir sistem değişikliğidir ve evet çıktığı taktirde bu değişiklik ileride bir rejim değişikliğine yol açacaktır.

1923'ün getirdiği parlamenter cumhuriyet sistemi ile kendisine iktidar nasip olanlar, bu rejimi değiştirmeye soyunmuştur.

Hedefe giden yolda parlamento, cumhuriyet, demokrasi bir araçtır.

Sonuç evet de çıksa hayır da çıksa bu girişimin sonu çıkmaz sokaktır.
    Ve bugün haklı çıktığımı görüyorum. Öcalan kardeşi aracılığı ile dün bunun işaretini verdi.

İşareti alan PKK ise gerekeni yaptı. Bana göre bu açıklama 1 hafta erken gelseydi fark 10 puana fırlardı.

Güneydoğu'nun tüm illerinde EVET oyları artmıştır. HDP HAYIR propagandası yaptığı halde PKK EVET dedi. Neden acaba?

İşin en trajikomik tarafı ise son Türk devletinin bir kez daha yıkılmasının işaret fişeğini en milliyetçi geçinen partinin (başkanı diyemeyeceğim) müdürü yakmıştır.

DUHUL : 1999

Bugünkü referandumdan bağımsız olarak yazıyorum.(Benim tahminim tutmaz demiştim ama tuttu,%52 Evet çıkar demiştim)

Bu forumla işim bitmiştir. Değerli abim STAH'a yapılanları gördükten sonra bu millet için bir şey yapmanın abes olduğunu düşünüyorum.

Artık değerli vaktimi burada harcamak istemiyorum.

Kalın sağlıcakla.
    DUHUL : 1999

4. Sn. Mohikan kararınıza saygı duyuyorum, ama siz bu forumda eski bir üyesiniz ve sürekli bu tarz sataşmalarda bulunan tiplerin forum sayfalarına gelip-gittiklerini gördünüz/gördük/göreceğiz, bu tipler malesef sinek gibi küçük ama mide bulandırıyorlar, ben bunlara cevap vermeyi denedim ama adam anlamıyor suratına tükürsen yarabbi şükür diyen adama laf anlatılmıyor, şuan ret listeme ekleyip geçiyorum huzuru buluyorum böylece...

Yinede foruma ara verme kararınıza saygı duyuruyorum, dinlenip huzur bulduktan sonra dönmeniz temennisi...

İyi geceler
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sv Dostlar,
    Yazıp-çizmek grafik göndermek buraya kadarmış.
    Bu ara vermek falan değil, kesin ayrılıktır.
    Kendinize iyi bakın.
    JAS.

6. Sn. Mohikan tespitleriniz her zaman bana fayda sağlıyor.Çok teşekkür ederim.Son gelişmelerden sonra Bist 100 öngörünüz nedir? Kısa ve orta vade...

LG-H525 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sayın mohikan. Sayın stah a da yazdım. Bırakıp kaçmak sizlere yakışmıyor. Değerli bilgilerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi diliyorum. Buraları bu çakallara, kan emicilere bırakmayın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8. ASlında sataşan tiplerin amaçları belli

bizler doğruları söylemekten çekinmeyen tipleriz gördüklerimizi yazıyoruz,

derleme yapıp buradan sunuyoruz belki sadece sizin yazdıklarınız yüzünden satamıyorlar borsayı bizlere veya elimizden çekip alamıyorlar doları veya altını

çünkü bedava kaptırmıyoruz.

iyi ile kötü hemen anlaşılmaz nasıl bir hissenin grafiğini günlük DEĞİL aylık takip etmek gerekiyorsa.sizin yazdıklarınızı ve tüm dogruları yazanların katkılarını er geç vatandaş Aylık takip ile anlayacaktır

Sayfa 91/303 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •