Sayfa 91/800 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 6398 madde; 721 - 728 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. mesaj vermeyi bırakında yapacaksanız adam gibi yorum yapın

2. Olacak inşallah. Her şey güzel olacak.

3. endeks çok güzel, ancak acsel aynı oranda çıkış yapmıyor, 3.28 - 3.34 arası gidip geliyor, hayırlısı bakalım..

4. çok sıkıcı bir gündü acsel adına, ben bugün hiç tatmin olmadım sayın ortaklar:oleyo: bir ara teletex açıkken uyumuşum o derece..

5.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    çok sıkıcı bir gündü acsel adına, ben bugün hiç tatmin olmadım sayın ortaklar:oleyo: bir ara teletex açıkken uyumuşum o derece..
    sn. yavuzas siz bi ara satıp sonra da aşağıdan alıyordunuz sanki...

6. sormayın sayın hayta58, 4.58 den bu yana mütemadiyen düşüş trendine girince moralimiz bozulmuştu epeyce, hele bir de kanalı kırıp 3'ün altını görünce satmak istedim bir anda, ve fakat sayın by akıl beni son anda vazgeçirdi sağ olsun. bir ara gün içi trade yapayım dedim, robotlar izin vermedi, maliyet 3.91, zarar "kuzu kol" gibi, ky olarak ben de şaşırdım naapacamı.. yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir bunlar.

7. birçoğumuz zararda bekliyoruz ama şirket uyduruk bir şirket değil beklemek en iyi yol sanırım.

8. Ek 22565 eğitim çalışmasıdır, yatırım tavsiyesi içermez. grafikte alçalan kanalın tekrar içine girdiği görülüyor. burada soru şu; kanalın alt seviyesini tekrar delerek düşmeye devam eder mi?, üst seviyesini deneyip alt çizgiye mi yanaşır?, üst seviyesini delip 4-5 lere çıkar mı? bu soruların halihazırda küresel ekonomik konjonktür ile birlikte cevaplanmasının daha faydalı olacağını değerlendiriyorum. zira önümüzde seçimler, s-400 krizi, abd ile olan ilişkiler, abd-çin ticaret savaşları vs etkenler bulunuyor. yatırım tavsiyesi değildir. acemi görüşleridir bunlar.

Sayfa 91/800 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •