Sayfa 91/139 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon
Arama sonucu : 1112 madde; 721 - 728 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    KARTN ve LUKSK senetlerini bir inceleyebilir misiniz? Sizin kriterlerinize az da olsa uyuyor mu? Uyuyorsa filtrelemeyi genişleteceğiz...

hayır karşılamıyor Sn. BJK Coccinella...Her ikisi de kapanışlar bulutun üstünde ya da içinde ama her iki grafikte de chikou-span mavi kapanışların, mavi kapanışlar da kırmızı kijun-sen'in aşağısında değil... 1. koşulu karşılıyor ama 2. temel koşulu karşılamıyor ... Ben SASA'dan başka bir örnek bulmaya çalışayım zirve dönüşü yapanlardan .... tabi bulabilirsem... Formülün de ne işe yaradığı burada ortaya çıkıyor . 500 senet arasında bulmak samanlıkta iğne aramak ...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    SASA bende 1 - 3 - 1 verdi. İkimizden birimiz yanlış yapıyoruz Sayın onelle, haftalık tarama yaptığınıza eminsiniz değil mi?
    bi dakika o zaman tekrar formülleri copy paste yapacağım... tekrar explore edeyim...

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

hayır karşılamıyor Sn. BJK Coccinella...Her ikisi de kapanışlar bulutun üstünde ya da içinde ama her iki grafikte de chikou-span mavi kapanışların, mavi kapanışlar da kırmızı kijun-sen'in aşağısında değil... 1. koşulu karşılıyor ama 2. temel koşulu karşılamıyor ... Ben SASA'dan başka bir örnek bulmaya çalışayım zirve dönüşü yapanlardan .... tabi bulabilirsem... Formülün de ne işe yaradığı burada ortaya çıkıyor . 500 senet arasında bulmak samanlıkta iğne aramak ...
    Haklısınız
    𝕯ış𝖆𝖗𝖉𝖆 𝖇𝖎𝖗 𝖞𝖆𝖟 𝖞𝖆ğ𝖒𝖚𝖗𝖚...

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Exploration notes

Col A: If(SenkouSpanA(26,52,26)>SenkouSpanB(26,52) AND (C>SenkouSpanA(26,52,26) OR C> SenkouSpanB(26,52)) OR (SenkouSpanB(26,52)>SenkouSpanA(26,52,26) AND (C>SenkouSpanA(26,52,26) OR C>SenkouSpanB(26,52))),1,0)

Col B: If(Cross(C,Ref(ChikouSpan(26),-26)),3,If(Cross(Ref(ChikouSpan(26),-26),C),2,If(C> Ref(ChikouSpan(26),-26),4,1)))

Col C: If(Cross(KijunSen(26),C),3,If(Cross(C, KijunSen(26)),2,If(KijunSen(26)>C,4,1)))

Filter enabled Yes
    Periodicity Weekly
    Records required 32767

Sayın onelle; bu formüllerde 1 - 3 - 3 arayıp bana dönebilir misiniz?

Şu şekilde yapıyorum...Sonuç 1-1-4 çıkıyor

Artık mazereti de tükettik. Neden olmuyor bilemiyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Artık mazereti de tükettik. Neden olmuyor bilemiyorum.
    ben size sasa haricinde , koşulları yerine getiren başka grafik varsa bulmaya çalışacağım ...

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    ben size sasa haricinde , koşulları yerine getiren başka grafik varsa bulmaya çalışacağım ...
    Tamam, kolay gelsin. Kusura bakmayın elimizden gelmedi.

8. Sayın BJK Coccinella ve onelle,
    Sabrınıza hayran kaldım. Katkı sağlamak isterdim ama bilgim yetmiyor. İlgiyle izliyor ve tebrik ediyorum.
    Emeğinize sağlık.

Sayfa 91/139 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •