Sayfa 910/911 İlkİlk ... 410810860900908909910911 SonSon
Arama sonucu : 7286 madde; 7,273 - 7,280 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Sn aloneman bir bildiginiz var ki aylardır düşen hisse tavan yaptığı gün gelip alıyorsunuz

buna şans denmez

ytd
    hocam şans değil, 30 yıllık borsa tecrübesi, borsada şansın etkisi %1 dir.

2.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    İnsider trading de olabilir tabi

ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    Zaten şans denemez dedim..

ytd

4. Bu gece 12 aylık Blançoda gelebilir son gün sanırım..

5.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    İnsider trading de olabilir tabi

ytd.
    aceba faydalı bir bilgi okuyabilir miyim değil de, insider olmakla suçlamak, bir daha burada yazmayacam, beni çok insan tanır aldığım hisseler bir anda altın olur, sağlıcakla kalın.

6.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    aceba faydalı bir bilgi okuyabilir miyim değil de, insider olmakla suçlamak, bir daha burada yazmayacam, beni çok insan tanır aldığım hisseler bir anda altın olur, sağlıcakla kalın.
    Abi o zaman o bilgileri buraya da paylaşşan da herkes istifade etseler

ytd

7. Bugun genel kurulu vardı acaba toplanabildiler mi

ytd

8. Özet Bilgi
    2022 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Sonucu
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi
    Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi
    01.01.2022
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi
    31.12.2022
    Karar Tarihi
    16.04.2024
    Genel Kurul Tarihi
    15.05.2024
    Genel Kurul Saati
    09:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih
    14.05.2024
    Ülke
    Türkiye
    İlçe
    KIRŞEHİR MERKEZ
    Adres
    Ankara Asfaltı.12.Km. 40100 Kırşehir
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve esas sözleşmenin 12. maddesi uyarınca toplantı başkanının seçilmesi ve divanın oluşturulması.
    2 - Yönetim Kurulu 2022 yılı faaliyet raporunun, denetçi raporunun ve finansal tabloların görüşülmesi ve onaya sunulması.
    3 - Yönetim Kurulu üyelerinin 2022 yılı hesap ve faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmesi.
    4 - Yönetim Kurulu üyelerine ödenecek ücretlerin belirlenmesi.
    5 - Yönetim Kurulunun 2022 yılına ilişkin kâr dağıtım teklifinin görüşülmesi ve onaya sunulması.
    6 - Denetimden Sorumlu Komite'nin görüşü dikkate alınarak Yönetim Kurulumuzun 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu uyarınca belirlenen esaslara uygun olarak Şirketimizin 2023 yılındaki bağımsız denetime tabi finansal raporlarının denetlenmesi ile anılan kanunlar ve ilgili düzenlemeleri kapsamındaki diğer faaliyetleri yürütmek üzere bağımsız denetçi olarak Birleşik Ekol Bağımsız Denetim A.Ş.'nin seçilmesine ilişkin teklifinin onaya sunulması.
    7 - 2022 yılı içinde yapılan bağış ve yardımlara ilişkin Genel Kurula bilgi verilmesi, 2023 yılında yapılacak bağış ve yardım sınırının belirlenmesi.
    8 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliğinin eki Kurumsal Yönetim İlkelerinden 1.3.6 numaralı ilkede belirtilen kişilerin aynı maddede belirtilen 2022 yılındaki işlemleri hakkında bilgi verilmesi
    9 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliğinin 12 (4) maddesi kapsamında Şirketin 2022 yılı içindeki üçüncü kişiler lehine verdiği teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hususunda bilgi verilmesi.
    10 - Yönetim Kurulu üyelerine Türk Ticaret Kanunu'nun 395 ve 396. maddelerinde sayılan işlemler için izin verilmesi.
    11 - Dilekler ve kapanış.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım
    Genel Kurul Sonuçları
    Genel Kurul Yapıldı mı?
    Hayır
    Yapılmama Nedeni
    Şirketimizin 2022 yılı Olağan Genel Kurulu 15 Mayıs 2024 tarihinde toplanmış, azlık pay sahiplerinin talebi üzerine toplantı Divan Başkanı kararıyla 1 ay sonraya ertelenmiştir.
    Hak Kullanım Süreçleri İle İlgili Alınan Kararlar
    Genel Kurul Sonuç Dökümanları
    EK: 1
    2022 Çemaş A.Ş. Olağan GK 2.Toplantı Toplantı Tutanağı .pdf - Tutanak
    Ek Açıklamalar
    Şirketimizin 2022 yılı Olağan Genel Kurul 2. toplantısı 15 Mayıs 2024 tarihinde yapılmış, azlık pay sahiplerinin talebi üzerine toplantı Divan Başkanı kararıyla 1 ay sonraya ertelenmiştir.

Saygılarımızla,

Sayfa 910/911 İlkİlk ... 410810860900908909910911 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •