Onemli Gunler Banner
Sayfa 911/1009 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Oyuncu degisikliginin ilk isaretlerinde banka hisselerine dalmak lazim girtlaga kadar.

Syg,
    Dudu bey tam da benim düşündüğüm gibi.
    Hafiften topluyorum eski sevgilim kağıdı.
    Rast gele üstad.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Ufe kadar enflasyon vardir.faiz ciimasin diye dusuk aciklaniyor enflasyon

Alıntı Originally Posted by mikesu Yazıyı Oku
    %42.9 UFE ile cok dayanamaz bu piyasa
    Bu ay ki elektrik ve doğalgaz zammı üretici maliyetini direk etkiliyor 45 i devirecek Üfe, ordan da TÜFE'ye yansıyacak .

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tüik: Tüketici fiyatları haziran'da aylık %1,94 (beklenti %1,42)
    Yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) yıllık yüzde 42,89, aylık yüzde 4,01 arttı.

ne hayırsever , devletimiz, sanayicimiz, çitfçimiz, esnafımız...var

üretim maliyetinin senelik % 42.89 amma bırak 3-5 kar koymayı üstü üstüne süper zararlar yapmışlar ,açıklanan verinin başka bir izahı var mı ?

eşyanın tabiatına aykırı bir durum ,marketlerde ve gündelik hayatta millete gerçeği görüyor....

inandırcılığı Sorgulanan bir veri daha...

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Bu ay ki elektrik ve doğalgaz zammı üretici maliyetini direk etkiliyor 45 i devirecek Üfe, ordan da TÜFE'ye yansıyacak .
    Memur ve emekli maaşları çok artmasın diye genelde temmuza bırakılır zamlar.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) yıllık yüzde 42,89, aylık yüzde 4,01 arttı.

ne hayırsever , devletimiz, sanayicimiz, çitfçimiz, esnafımız...var

üretim maliyetinin senelik % 42.89 amma bırak 3-5 kar koymayı üstü üstüne süper zararlar yapmışlar ,açıklanan verinin başka bir izahı var mı ?

eşyanın tabiatına aykırı bir durum ,marketlerde ve gündelik hayatta millete gerçeği görüyor....

inandırcılığı Sorgulanan bir veri daha...
    Halka açık firma bilançolarından görebilirsiniz aslında kar değişimlerini. Özellikle beyaz eşya otomotiv, emtia şirketleri zamları anında yansıtıyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7. Ülke şaka gibi bir yere döndü...

Maalesef...

Ekonomi bu kadar gayri ciddi bir şekilde ele alınırsa, farklı bir sonuç beklemek akıl işi olmazdı zaten...

Bunları o zamandaki global likidite bolluğuna rağmen ilk 10 senedeki yönetimi o veya bu şekilde başarılı bulan, olaylara takım taraftarlığı gözüyle bakmayan ben bile söyleyecek hale gelmiş isem bir düşünmek gerekir...

8. Merkez bankasının çıkıp yıl sonuna kadar faizlerin kesinlikle indirilmeyeceğini net bir şekilde anlatması lazım yok yapmazsa önce kur şoku ardından mecburi faiz artışı gelir

Sayfa 911/1009 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •