Sayfa 911/1001 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Doktor arkadaşı gördüm çoluk çocuk maaile kalabalık bir plajda denize giriyor kova kürek oynuyor güneşleniyorlar .

Opel corsa Toyota corona misali

Hocanın dediğini yap yaptığını yapma misali

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Eczacı bir tanıdığımdan devamlı burun ve ağız için bakteri-virüs bariyeri kullandıklarını duydum. Ancak zor bulunuyormuş piyasada..

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Son yıllarda doğalgaz üretimini artıran ABD, bunu Avrupa'ya satmak istiyor. Yunanistan'da kurulacak Dedeağaç LNG tesisi ile ABD bölgede Rusya'ya karşı "Ben de varım " diyor.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...mlesi-6013531/
    Dedeağaç yüzer LNG terminalinden yılda 6.1 milyar metreküp doğalgazın transfer edilmesi bekleniyor. Daha çok ABD ve Katar'dan gelecek olan LNG'nin Yunanistan-Bulgaristan Boru Hattı yolu ile Güneydoğu Avrupa'ya ulaştırılması planlanıyor.

https://www.google.com.tr/amp/s/tr.s...cin-de-onemli/

Güzel haberler bunlar ne kadar bol doğalgaz o kadar ucuz enerji. Doğu akdenizdeki gaz için verim alınamazsa mısır üzerinden lng olarak taşınması düşünülüyordu. Bence hedeflerden biri de bu olabilir.
    Doğalgaz fiyatları bu şekilde düşerse doğu akdenizdeki gazın tek makul yolu Türkiye olacak.

Bu arada bulgaristanıda öpüyorum. Adamlar her yönden çalışıyorlar.

“Bulgaristan Enerji Bakanı Temenujka Petkova, 1 Ocak tarihinden itibaren Bulgaristan’ın Rusya’dan aldığı doğalgaz giriş noktasının Romanya yerine Türkiye olarak değiştirildiğini duyurdu. Bulgarıstan’ın yıllarca kullandığı Rusya-Ukrayna-Romanya transit geçiş güzergahından vazgeçildiğini ve Bulgaristan’ın ‘Türk Akım’ boru hattına bağlandığını Sofya’da açıklayan Bulgar Bakan Petkova, “1 Ocak tarihinden itibaren Rusya’dan Bulgaristan’a gelen doğalgazın giriş noktası değişiyor. Romanya’daki ‘Nergu-Vode’ pompa istasyonu yerini Türkiye’deki ‘Stranca-2’ istasyonu olacak. Böylece Bulgaristan tüm doğalgaz ihtiyacını bundan böyle ‘Türk Akım’ boru hattı üzerinden sağlayacak” dedi.”

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

O sınırlı sayıdaki ziyaretçi seçmece değilse, ben de adam değilim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Evinde havuz yok mu yoksa.pis fakir

Haydi diyelim havuz yok.

Jakuzi de mi yok?

5. Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Vatandaş döviz mevduatı mı azalıyor yoksa kaydı sıstemden mi kaçıyor...bunu ıyı analiz etmek lazım...ytd

7. Bizzat biliyorum mesela ablam 3 kuruşluk döviz ayır dedim ne olur ne olmaz. Uçan ekonomide kuş sürüsü karşımıza çıkabilir.

8. Cumhurbaşkanı Erdoğan Roketsan Uydu Fırlatma, Uzay Sistemleri ve İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi ile Patlayıcı Hammadde Üretim Tesisi açılışında konuştu. Erdoğan, "Milli olarak geliştirilen sıvı yakıtlı roket motoru teknolojisinin ilk uzay denemelerine başlayacağımızın müjdesini vermek istiyorum" dedi.

Sayfa 911/1001 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •