Sayfa 913/1044 İlkİlk ... 4138138639039119129139149159239631013 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,297 - 7,304 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Alıntı Originally Posted by Buço Yazıyı Oku
    Sn T/A selam , önümüzdeki haftanın Cuma kapanışı sonrası sizden bir PKART analiz ve yorumu için şimdiden rezervasyon yapmak isterim
    Saygılarımla.
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Üstad bunun takaslarını sen takip ediyorsun nacizane bir iki kelam etmek gerekir ise,
    Düşeni kırdı mavi trend 25 civarı idi bir kaç gün takıldı ama bugün hızlı geçti orayı. Şimdi önünde 27- 28 aralığı var, geçerse üstte Yeşil trend 31.50 civarı o nokta önemli üzerinde haftalık kapanışlar görmek gerekir.
    Eline sağlık Üstadım...

Benim asıl aradığım, arka planda dönen dalavereler. Yoksa tekniği çizmek, çizdirmek çok kolay...

Bunu birileri nasıl olsa yapıyor, yapacaktır. Yoksa nasıl müşteri bulabilecekler, değil mi...?

Kim müşteri, kim sahibi, kim kukla bunu anlamadan oyuna dahil olmak istemiyorum. Şu an kendi mecrasında debeleniyor. Belki çamurdan çıkmaya niyetlenir ama bu şartlarda çok zor...

Bu haftaki işlemler biraz değişikti. Bakalım ortaya yeni bir şeyler çıkacak mı, yoksa beklemeye devam mı...?

Benim oyuna girmem, hayır mı olur, şer mi olur? Orasını artık ben bilemem, tahtacı bilir... Dua etsin, girme ihtiyacı duymayayım...

Fırsatı kaçırıyorsun? diyenler olabilir... O zaman şunu söylerim:

- Zamanında girdiğimde ne oldu sanki, malı tepeme yemekten başka...!!!

- Büyük girince kolay kaçamayacağın için zararda büyük oluyor haliyle...!!!

Aynı hatalara bu defa düşmek istemiyorum. Güvenmiyorum bu hisseye ve tahtacısına...!!!

Varsın gidecekse bensiz gitsin, gidebiliyorsa...!!!???

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Üstad, isterse borsanın en likit tahtası olsun bırak yüklü alımı normal alımlarda bile hemen harekete geçiyorlar.
    Selim boşuna demiyor ufak ufak taktacıya çaktırmadan alın diye.

3. Tabi bütün olayı pkart özeline bağlamak doğru olmaz, bilişim de bir hareket var.

Üstad, isterse borsanın en likit tahtası olsun bırak yüklü alımı normal alımlarda bile hemen harekete geçiyorlar.
    Selim boşuna demiyor ufak ufak taktacıya çaktırmadan alın diye.
    Doğru diyorsun ama el mecbur. Başka seçenek yok...!!!

Tabi bütün olayı pkart özeline bağlamak doğru olmaz, bilişim de bir hareket var.
    Şu anda birçok hisse aynı durumda. Hepsinin grafiği neredeyse kopyala/yapıştır...!!!

O nedenle de ayrıca güvenmiyorum ya bu PKART 'a...

Fırsat bu fırsat deyip, yeni bir film çevirmek isteyebilir. Önce sürüden ayrılsın. Kendisini ispat etsin. O zaman görelim boyunun ölçüsünü. Şimdi sürüyle hareket ediyor. Bir farklılığı yok yani...!!!

Herkese hayırlı geceler...

Bugünlük benden bu kadar. Yarın ola, hayrola...

7. Elinde varsa yola devam, yoksa hiç bulaşma.

8. BİST 100 görüntü bu şekil, üstte aylık pivot direnci 6.322 üzerine çıkabilirse 4. kanal üst bant 6.800 önemli.

Sayfa 913/1044 İlkİlk ... 4138138639039119129139149159239631013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •