Sayfa 913/1527 İlkİlk ... 41381386390391191291391491592396310131413 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 7,297 - 7,304 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Teşekkürler sayın Akadian 👍👍

2. Yataş 12 aylık net kâr 81.222.067,25

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Fikrim mahkeme günü 7.82 den satarken ile aynı. 26 şubatta aselsanları boşaltıp toplamaya başlayacağım. Bilanço öncesi pek almam aslında ama bakacağız gelsin bi o gün kaç tl ise ona göre.
    Kozal asıl olan firma görünümünde. Kozaa ve ipeke bilançoyu açıklar vergi dairesine az görünür, sonra kozaldan gelen eklenir konsolide durumda. Geçen sene de hürol abinin paylaştığı gibi aynı şekilde az kar görünmüş vergi dairesine 5.88den 5.22 ye düşmüş kağıt.
    Kozaa kozalın yüzde 48 sine ipeke kozaanın yüzde 52 sine sahip diye biliyorum.

İşin özeti kozaldan gelen ile ortalama 200-250m kar bekliyorum kozaadan.

Petkim de fiyat olarak toplama kıvamına geldi o da vergi dairesine düşük kar açıkladı. 1. Çeyrek ve sonrasında iyi karlar bekliyorum oradan da. 6-8 aylık dilimde kozalak ve petkim için güzel yerler. Ha yarın denizin düşecek demediği ama gösterdiği 4.30( bunu diyorum çünkü stoplamayan kısacı ağlaklar konuşuyor ) noktasına gelirse de oradan alacak para da kalmalı nakitte.

Sent from my iPhone
    200-250 kar da bence pek iyi değil kozada. Sonuçta 9 aylıkta 362 kar açıklamıştı. Çok cins koza grubu. Ne hikmetse çoğu kişi terste kaliyo. Geçenlerde 6 dan aldığımı 5.93 stoplamıştım

4.  Alıntı Originally Posted by krasavchik32 Yazıyı Oku
    200-250 kar da bence pek iyi değil kozada. Sonuçta 9 aylıkta 362 kar açıklamıştı. Çok cins koza grubu. Ne hikmetse çoğu kişi terste kaliyo. Geçenlerde 6 dan aldığımı 5.93 stoplamıştım
    Benim tahminim sadece. Bir çok kalem olduğu için değişebiliyor. Stop herşeyin ilacıdır. 7 kr zarardan satmam deseydiniz şu an 61kr zarardaydınız. Canlı örnek. Uv olan için stobun önemi yok ama

Sent from my iPhone

5. Deniz hocam yorumlarınız bizim için çok önemli bir iki kişinin lafına bakıp yorumlarınız ihmal etmeyiniz.Siz ve hürol hocam çok değerli insanlarsınız.Sizin sayenizde birçok bilgiye ulaşabiliyoruz.Hisse düşsede çıksada sizin yorumlarız bize ışık tutuyor. Özellikle şimdi yazmak istedim.Hisse çıkarken değil her zaman bizim için değerlisiniz...

6. biliyorum herkes gergin kimsenin kafasını da karıştırmak istememm...ama şunu da demeden yapamıyacağım....yanlız kimse kimseye gergin olmanın nefissizliği ile kimseyi kırmasın ....VE DAHA DA ÖNEMLİ OLAN KİMSE MALINI SATMASIN...BEN NASIL ŞUANA KADAR HEP NEGATİF İDİM....ARTIK TAMAM....TÜNELİN UCUNDA IŞIK GÖRÜNDÜ...ARTIK PARA KAZANMAK İÇİN GELECEKLER...VE ALACAKLAR....VE ASLA UNUTMAYIN SİZİN SATTIĞINIZ HER BİR LOTTA ONLAR MALİYET DÜŞÜRCEKLER ARTIK SATMA ZAMANI ASLA DEĞİL ..ARKANIZA YASLANININ ...5,10 DAN 6,53 E NASIL GİDİLİR BAKIN...BİR DAHA ÜZERİNE BASA BASA SÖYLÜYOR KİMSE MALINI SATMASIN....NASIL 6,53DE ORTAYA ÇIKTIYSAM...YİNE 6,53 DE ORTAYA ÇIKACAĞIM O ZAMANA KADAR SİNİRLER GERGİN OLCAĞINDAN BİR ŞEY YAZMAYACAĞIM..ALLAH HERKESE SABIR VERSİN....SYGLAR....not : rica ediyorum kimse sataşmasın işine gelmeyen beni engellesin gitsin...

Bugün:

Yılbaşından beri:

Sayfa 913/1527 İlkİlk ... 41381386390391191291391491592396310131413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •