Sayfa 913/1004 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,297 - 7,304 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Abi birde bizim jose34 ortak vardıya genelde onun uyku zamaninda gedza pozitif ayrışıyordu demekki özellikle 2.seans hep ayaktaydı.
    ayakta olmasını bırak gedzaya ekleme yaptı bide

2. Önceleri olsa bugün yana döne relax relax kelimesini duymak isterdik ama anlasilan sn.theckalav ın bu meshur kelimesi herdaim hafızada kayıtlı. Veya biz yavastan maratona ayak uydurmaya başladık. Ha Allah var gün icinde kuluçka abimizin başınıda agrıtmıyor degiliz.

Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Önceleri olsa bugün yana döne relax relax kelimesini duymak isterdik ama anlasilan sn.theckalav ın bu meshur kelimesi herdaim hafızada kayıtlı. Veya biz yavastan maratona ayak uydurmaya başladık. Ha Allah var gün icinde kuluçka abimizin başınıda agrıtmıyor degiliz.
    senden yana sıkıntı yok kardeşim ama şu jose yokmu jose.... hisse 2 gün hareket etmedimi sinir hastası oluyor akşama kadar yardırıyo

4.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Abi birde bizim jose34 ortak vardıya genelde onun uyku zamaninda gedza pozitif ayrışıyordu demekki özellikle 2.seans hep ayaktaydı.
    Uyutmuyorlar ortak artık mecburen erkenciyiz zaten hissenin durumundan belli

Bak pkarti veriyorum dedim Kuluçka abiye
    "Kağıt nasıl yürüyecek şimdi ben verince " dedim
    Pkart şovu herkes izledi

Kendimi feda ettim.

5.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    senden yana sıkıntı yok kardeşim ama şu jose yokmu jose.... hisse 2 gün hareket etmedimi sinir hastası oluyor akşama kadar yardırıyo
    Haksız mıyım abi gedza yüzde 3-4 iken eksi kapar dedim kapadi

Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Uyutmuyorlar ortak artık mecburen erkenciyiz zaten hissenin durumundan belli

Bak pkarti veriyorum dedim Kuluçka abiye
    "Kağıt nasıl yürüyecek şimdi ben verince " dedim
    Pkart şovu herkes izledi

Kendimi feda ettim.
    geldi 2TL yukardan tekrar aldı tavana giden hisse tepetakla oldu. adam hisse freni resmen.

Sayfa 913/1004 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •