Sayfa 913/2404 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963101314131913 ... SonSon
Arama sonucu : 19227 madde; 7,297 - 7,304 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Tabii ki ,daha geçende sevgili rosense ye hitaben yazdım;

Herkesin aklını pazara çıkarmışlar herkes kendi aklını seçmiş.

Bundan da doğal ne olabilir ki ...benim isteğim samimi ve düzeyli paylaşımların olması..keyifli hoş bir ortam yani..iki günlük dünya değmez sıkıntıya..imzamda yazıyor zaten.
    abicim biz sobbeti muhabbeti galibiyet üzerine kurmuşuz. kimsenin kimsenin fikrine saygısı yok bi kere. nasıl nerden ne yakalarımda laf sokar alay ederim. milletin düşüncesi bu. ben bunu gördüm. ötesini bilmem..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    abicim biz sobbeti muhabbeti galibiyet üzerine kurmuşuz. kimsenin kimsenin fikrine saygısı yok bi kere. nasıl nerden ne yakalarımda laf sokar alay ederim. milletin düşüncesi bu. ben bunu gördüm. ötesini bilmem..
    Bu konuda katılmıyorum sana ...bu topikte tek laf sokma göremezsin ...spontane sataşma göremezsin ..hitaplar düzgün paylaşımlar kaliteli ve üst düzey ...galibiyet üstüne hiç bir şey yok ..herkes kaybını net yazmıştır aynen kazandığını net yazdığı gibi.
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    piyasanın öyle bi yapıyorlarki hemde milim,milim, dolardır petroldür altındır öyle bi uyduruyorlarki birbirine senin kafanı soru işaretleri ile dolduruyorlar ve anvele ettikten sonra herkesi bi çuvala dolduruyorla. tabii düşüncemiz farklı olduğu için hayır öyle olamaz diyebilirsin. bunun tartışması olmaz bende böyle düşünüyorum..
    Bak demin ne yazdım ...

Herkesin aklını pazara çıkarmışlar herkes kendi aklını seçmiş.

Bunun da doğal olduğunu yazdım .

Tabbi ki farklı fikirler olacak ya ..ne demek yani ..tek tip düşünce olabilir mi ? ben hep yazdım serbestlikten yanayım ..yeter ki üslup düzgün olsun ..bu da evrensel bir doğrudur yani.
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by sinterklass Yazıyı Oku
    Çok iyi performans keşke tüm performansını görebilsek
    zuhahahahhahaaaa

https://www.youtube.com/watch?v=9GR3IJbGRSc
    Hayat hoş gerisi boş

Bu konuda katılmıyorum sana ...bu topikte tek laf sokma göremezsin ...spontane sataşma göremezsin ..hitaplar düzgün paylaşımlar kaliteli ve üst düzey ...galibiyet üstüne hiç bir şey yok ..herkes kaybını net yazmıştır aynen kazandığını net yazdığı gibi.
    topiği pek takip etmediğim için genel olarak yazmıştım...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

6.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    topiği pek takip etmediğim için genel olarak yazmıştım...
    Topikçe farkındayız. Sevgiler

Hayat hoş gerisi boş

Topikçe farkındayız. Sevgiler

öyle yapacaz artık sevgiler..

8.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    öyle yapacaz artık sevgiler..

Eyvallah ,sevgiler saygılar
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 913/2404 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963101314131913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •