Onemli Gunler Banner
Sayfa 916/1379 İlkİlk ... 4168168669069149159169179189269661016 ... SonSon
Arama sonucu : 11032 madde; 7,321 - 7,328 arası.

Konu: "Yok Artıkk" Dedirten Haberler

Süper Mario'nun 1985 yılında üretilen ve kutusu hala açılmayan kopyası 114.000 dolara alıcı buldu.

İnşaat izlemeye meraklı olan halkımız için yaratıcı bir çözüm geliştirildi.
    İzmit'te bir iş merkezi inşaatının etrafını paravan ile kapatan müteahhit firma, vatandaşların inşaatı rahatça izleyebilmesi için paravan üzerine televizyon şeklinde şantiye izleme alanları oluşturdu.
    Paravanın arkasında ne olduğunu merak ettiği için baktığını söyleyen bir vatandaş,
    "Türk toplumu olarak biz inşaat izlemeyi seviyoruz. Paravanın arkasında ne olduğunu merak ettiğimiz için, bize televizyon gibi bir şey açmışlar.
    Güzel, hoş olmuş. Merak ettim, ben de baktım. İçeride inşaat var. Meraktan bakıyoruz."
    diye konuştu.

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, corona virüsü salgını döneminde Nisan ayından bu yana 1.000.000'dan fazla insan sigarayı bıraktı.
    Durum son 10 yılın rekoru olarak nitelendiriliyor.

Tesla CEO'su ve SpaceX'in kurucusu Elon Musk, Microsoft'un kurucusu Bill Gates,
    dünyanın en zengin adamı Jeff Bezos ve ünlü ABD'li rapçi Kanye West ile teknoloji devi Apple'ın sosyal medya hesapları hacklendi.
    Hesaplardan sanal para birimi Bitcoin istenilerek "Adresime gönderilen tüm Bitcoin ödelemerini iki katına çıkarıyorum" paylaşımı yapıldı.
    Twitter'dan yapılan açıklamada, "Olayla ilgili kısa süre içinde bilgilendirme yapacağız" denildi.

Pompeo, TürkAkım ve Rus doğalgazını Kuzey Avrupa ülkelerine taşıyan KuzeyAkım 2 projelerinde yer alan ülkelere "Projeden hemen çıkın ya da ortaya çıkacak riski göze alın" açıklamasında bulundu.

ABD'de, önde gelen bir teknoloji girişimcisi New York'taki dairesinde ölü bulundu.
    ABD medyası, 33 yaşındaki Fahim Saleh'in başı ve uzuvlarının elektrikli testereyle parçalanmış halde bulunduğunu duyurdu.

Tarım ve Orman Bakanlığı 5. Bölge Müdürlüğü Eskişehir Şube Müdürlüğü tarafından açılan ihale ile Eskişehir'de 18 kızıl geyik vurulacak.
    6 ayrı bölgede yapılacak 18 geyik vurma ihalesi için 513 bin lira muhammen bedel biçildi.

İstanbul Kadıköy'de bir kağıt toplayıcısı ile bina önündeki mahalle sakini arasında "yan bakma" tartışması yaşandı.
    Tartışmanın kavgaya dönmesi üzerine kağıt toplayıcısı olay yerinden ayrılarak bir süre sonra yakınları ile döndü.
    Eli sopalı kişiler gence saldırdı. Polisin güçlükle sonlandırdığı kavgada 9 kişi gözaltına alındı.

Sayfa 916/1379 İlkİlk ... 4168168669069149159169179189269661016 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •