Sayfa 917/963 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927 ... SonSon
Arama sonucu : 7704 madde; 7,329 - 7,336 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

İPEK HOLDİNG ile ilgili davada istinaf mahkemesi kararını vermiş deniyor. Kap bildirimi henüz borsaya ulaşmadı. Resmi bir açıklama da yok.

2.  Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    KAP tan KOZAL araştırması ile teyit etmek istedim. Arkadaşların dediği gibi çıktı. Bilgiler bir birini tutmuyor. KOZAL' daki hissenin gerçek sahibi İPEKE mi İPEK HOLDİNG mi ? İki şirketten birisi. Ticaret sicilde hangisinin adı geçiyorsa bu hisse onundur diyeceğiz.

Bir diğer muamma da ATP inşaatta. ? ATP kimin.? İPEKE nin mi KAZAA nın mı.? İPEKE de %99 pay ile iştirak olup KAZAA da da %99 pay ile iştirak gösteriliyor. ATP nin de Tic. Sicil kaydına bakmak gerekecek. )
    Bu yüzde 45 olayını daha önce de yazdılar. İlk yazan siz değildiniz. Atp inşaat olayı da daha önce belirtilmişti. Ortaklık durumları bayağı karışık artık hangisi doğru ise umarım yakın zamanda öğreniriz. Birleşme vs durumunda ipeke ni avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kozaa daki yüzde 52 payı bile benim için önemli.
    Yatırım tavsiye değildir

3.  Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    İPEK HOLDİNG ile ilgili davada istinaf mahkemesi kararını vermiş deniyor. Kap bildirimi henüz borsaya ulaşmadı. Resmi bir açıklama da yok.
    Bu söylenti ile bile kağıdın uçması gerekirdi ama ky de çok mal olunca ve üstüne dün nal kaptırınca dün yüz 2.5 ile kapattı. Hoş bu söylentiden çıkmadan çok daha önce bu kağıt farklı yerlere gitmeliydi. Ama adamlar zamanı çok kötü kullanıyor. Artı iyi niyetli de değiller. Belli aralıkta al sat yaparak hem milleti soyup hem lot artırmaya çalışıyorlar. Onsun artışı, altın madenî haberlerine rağmen bunu devam ettirdiler. Diğer taraftan forumlarda kağıt ile ilgili olumsuz algı oluşturmaya çalıştılar. Ama bana göre artık mızrak çuvalı parçaladı. Bakalım ne yapacaklar.
    Yatırım tavsiye değildir.

4. 28 Haziran da beklenen duruşma, istinaf kararını mı bekliyor? Bilgisi olan varmıdır?

Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    28 Haziran da beklenen duruşma, istinaf kararını mı bekliyor? Bilgisi olan varmıdır?
    İstinaf mahkemeleri üst mahkeme dava tarihi vermiyor, dosya üzerinde dava görülüyor, açık duruşma yok. 28 Haziran birilerinin tahmini olmalı.
    Akın İpek tweet atmış. Piyasada dolaşıyor. Davanın 6 sayfa olarak aleyhlerinde sonuçlandığını serzenişte bulunarak açıklamış. Davanın içeriği nedir. ?
    Son düzenleme : agg; 08-05-2021 saat: 19:31.

Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Bu yüzde 45 olayını daha önce de yazdılar. İlk yazan siz değildiniz. Atp inşaat olayı da daha önce belirtilmişti. Ortaklık durumları bayağı karışık artık hangisi doğru ise umarım yakın zamanda öğreniriz. Birleşme vs durumunda ipeke ni avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kozaa daki yüzde 52 payı bile benim için önemli.
    Yatırım tavsiye değildir
    Şirketler neden açıklamıyor.? Bilmemeleri imkansız. Eğer bilmiyorlarsa bütün Konsolide bilançolar yanlış demektir. Kap kendi başına bilgileri açıklamıyor, bilgiyi veren bu şirketler. İPEKE en avantajlası, en azından KOZAA nın 52.25 ine ortak olduğu doğrulanıyor. Bu durum KOZAL da da her halukarda hisse demek. ATP konusu çok önemli.
    Düğüm yavaş yavaş çözülüyor.

Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Yatırım tavsiye değildir
    Şirketler neden açıklamıyor.? Bilmemeleri imkansız. Eğer bilmiyorlarsa bütün Konsolide bilançolar yanlış demektir. Kap kendi başına bilgileri açıklamıyor, bilgiyi veren bu şirketler. İPEKE en avantajlası, en azından KOZAA nın 52.25 ine ortak olduğu doğrulanıyor. Bu durum KOZAL da da her halukarda hisse demek. ATP konusu çok önemli, bilgim yok okumadığım zamana raslamış olabilir. Bilgi verirseniz sevinirim..

8.  Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    Şirketler neden açıklamıyor.? Bilmemeleri imkansız. Eğer bilmiyorlarsa bütün Konsolide bilançolar yanlış demektir. Kap kendi başına bilgileri açıklamıyor, bilgiyi veren bu şirketler. İPEKE en avantajlası, en azından KOZAA nın 52.25 ine ortak olduğu doğrulanıyor. Bu durum KOZAL da da her halukarda hisse demek. ATP konusu çok önemli, bilgim yok okumadığım zamana raslamış olabilir. Bilgi verirseniz sevinirim..
    Ortaklık konusu iç içe geçmiş ama benim de bildiğim ipeke birleşme olduğu takdirde avantajlı olan. Bu atp inşaat konusu ile ilgili daha önce paylaşım yapan bir kişi olmuştu
    diye hatırlıyorum anladığım kilit ama doğrusu tam bilgim yok.

Sayfa 917/963 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •