Sayfa 918/940 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928 ... SonSon
Arama sonucu : 7515 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    4.47 veya 4.38 seviyelerine dokunup geri dönmeli. İçerde bir haber akışı varmı? Onu bilmiyorum. YTD.
    Tşk ederim Esma hanım ...

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    4.47 veya 4.38 seviyelerine dokunup geri dönmeli. İçerde bir haber akışı varmı? Onu bilmiyorum. YTD.
    İnşaAllah dediğiniz gibi olur da Zararımı kurtarırım.hayırlısı olsun bakalım.

3. Esselocan bey sesiniz çıkmıyor hiç ,nasılsınız iyisisiniz inş .

4.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Esselocan bey sesiniz çıkmıyor hiç ,nasılsınız iyisisiniz inş .
    Teşekkür ederim Adem bey, sağolun varolun. İyiyim hamdolsun sizi sormalı. Çorbacı dükkanı açacaksınız yakında, bizde içeriz inş dükkanda. Tabi ky olmanın verdiği beceri ile yine hedeflerine gelmemiş hisselerimizde beklemeye devam.

5.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Adem bey, sağolun varolun. İyiyim hamdolsun sizi sormalı. Çorbacı dükkanı açacaksınız yakında, bizde içeriz inş dükkanda. Tabi ky olmanın verdiği beceri ile yine hedeflerine gelmemiş hisselerimizde beklemeye devam.
    Bu arada hedef demişken HDFGS de gözaltına aldım, yakın plan inceleyeceğim. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Tşk ederim bende iyiym ama ,maalesef çorbayı içemedik ,zarar var. İnşaAllah esma hanımın dediği gibi olurda zararımızı kurtarırız. Rabbim gönlünüze göre versin ,hedefleriniz olur inş. Prof hocamdan hala ses yok ,gelsin artık büyük üstad o olmayınca olmuyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Tşk ederim bende iyiym ama ,maalesef çorbayı içemedik ,zarar var. İnşaAllah esma hanımın dediği gibi olurda zararımızı kurtarırız. Rabbim gönlünüze göre versin ,hedefleriniz olur inş. Prof hocamdan hala ses yok ,gelsin artık büyük üstad o olmayınca olmuyor.
    Zaten tat tuz pek kalmadığı İçin (sayın Eski-Prof buranın Profu) fazla uğramıyorum . Malum bu aralar endeks de nisan ayını bekliyor, şu yaptırım konuları bitsin geçsin şahlanış yakındır. O zaman YAYLA ya çıkarsınız, zarar filan kalmaz. İnş
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Zaten tat tuz pek kalmadığı İçin (sayın Eski-Prof buranın Profu) fazla uğramıyorum . Malum bu aralar endeks de nisan ayını bekliyor, şu yaptırım konuları bitsin geçsin şahlanış yakındır. O zaman YAYLA ya çıkarsınız, zarar filan kalmaz. İnş
    Ytd
    Bekleyecezzz artık ne yapalım. Sağlık olsun ...

Sayfa 918/940 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •