Sayfa 918/1001 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: Viop-XX

Arkadaslar dıyelımki dün brut takaslı bı kagıt aldınız ve bugun sattınız o kagıdın parasıyla aynı kagıdı degılde baska bır kagıdı bugun alabılıyormuyuz

2.  Alıntı Originally Posted by mühendisyatırımcı Yazıyı Oku
    Açtığım long ları kapatmadım yarın da eregl ve vakbn ekleyeceğim kapatacağım zaman da gelecek tabi ki ama şu anda erken olduğunu düşünüyorum.
    Eregl kaçtı yetişemedim ama daha yolu var. Vakbn yakaladım. Pgsusları kapattım.

3.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Açığa satış yasağı kalktı vadeliler daha da sapıttı...

Düzelir dedik...
    Badem style karşısında paralı ve makinası kuvvetli kimse olmadığı sürece onların borusu öter .

4. dün akşam kimdi bilmiyorum aselsan için bugun tavan diyordu sadece aklıma geldi eleştirmek için değil.

5. ABD f35 parçalarını 2023 kadar Türkiye üretecek demiş , Halkbank hakimi görevden alınmış, neymiş s400 ler ABD ye satılacakmış işte bunlar badem style temel analizi son bir haftanın
    Bu yüzden diyorum makro olarak dolduramazsan böyle boş haberlerle makro veri yaratıp borsada makinalarla 20 milyar hacimler yaparsın.Hep ne dedik neden niçin aramayın , oyunu oynayabiliyorsan onların masası bu.

6.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    THY' de mal çıkışı falan yok...

Henüz...

Mal çıkışı olursa söylerim...

THY mal çıkışı başladı, hisse üzerinde negatif etki yaratabilir...

Seans henüz yeni açıldı, kapanışta tekrar bakmak lazım...

Sadece dün aldıklarını mı çıkacaklar, yoksa fazlası olacak mı, ona göre değerlendirmek lazım...

Bu yorumu şort tavsiyesi olarak algılamayın...

7. Burdan long açan benden başka deli var mı?

Arkadaslar dıyelımki dün brut takaslı bı kagıt aldınız ve bugun sattınız o kagıdın parasıyla aynı kagıdı degılde baska bır kagıdı bugun alabılıyormuyuz

Sayfa 918/1001 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •