Onemli Gunler Banner
Sayfa 92/402 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 3215 madde; 729 - 736 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    4,3 ü tekrar görebilir kaan
    abi görmek isityorsa görsün kısacıyım derken sat al değil % 15 20 bana yeter abi yani hedefim 4.80- 5 arası inşallah olur en kısa zamanda ytd

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    iyi iyi dostum...:) çok merak ediyorum 4,43 ten sonra hangi direnci yazacaksın acaba ??
    hele bi kırsında bakarız yine sıradaki dirence :)

Alıntı Originally Posted by kaan28301 Yazıyı Oku
    abi görmek isityorsa görsün kısacıyım derken sat al değil % 15 20 bana yeter abi yani hedefim 4.80- 5 arası inşallah olur en kısa zamanda ytd
    bence 5 ide geçer ama ne istedigini bilen birisin, hedefine ulaşman dilegi ile

4. [QUOTE=hasan polat;3234159]bence 5 ide geçer ama ne istedigini bilen birisin, hedefine ulaşman dilegi ile[/

şimdi tavan yapsa çıkarım mesela ama o kadar şans yok bende 3 gün önce brsandan çıktım buraya geldim orada tavan olacak gibiydi olmadan döndü kısmet artık inşallah abi ytd

5. daha önce topiklerde dolar borcu çok olan şirketlerin dolar düştüğünden dolayı çok olumlu etkileneceklerini söylemiştim..bunlardan bir tanesi de karel idi...gerçekten de iyi çıktı..ama bu aralar seçim dolayısı ile (ben bu yüzdendir diye düşünüyorum ) doların çıkmaya başlaması karel ve benzeri hisselerde panik oluşturarak düşmelerine neden oluyor..

dolar borcu olan hisseler borçları nisbetinde olumsuz etkileneceklerdir...dolar fazlası olan alka gibi hisseler ise olumlu etkilenmeye devam edecekler...alka hem döviz varlığından hem de sattığı ürünlerin döviz bazlı satılmasından dolayı kar yazacak...çift yönden olumlu etkilenecektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. alkanın bir de mahkeme süreci vardı..iki yıl önce kaç milyon dolar olduğunu konuşuyorduk ...şu anda ise inanın miktarını hatırlamıyorum...sanırım mahkeme alka lehine karar vermişti..sonrasında iş danıştaya falan gitti galiba..sonuç ne zaman çıkar bilemeyiz...o konu tam bir piyangodur...ne zaman olumlu haber çıkarsa ve o sırada kimin elinde varsa çok güzel bir kazanç yapar...bakalım o piyango kime vuracak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    alkanın bir de mahkeme süreci vardı..iki yıl önce kaç milyon dolar olduğunu konuşuyorduk ...şu anda ise inanın miktarını hatırlamıyorum...sanırım mahkeme alka lehine karar vermişti..sonrasında iş danıştaya falan gitti galiba..sonuç ne zaman çıkar bilemeyiz...o konu tam bir piyangodur...ne zaman olumlu haber çıkarsa ve o sırada kimin elinde varsa çok güzel bir kazanç yapar...bakalım o piyango kime vuracak ??
    bu mahkeme ne ile ilgiliydi sn keko

8. bu gün endeks %0,27 düştü...bu düşüşe rağmen alka 4,40 fiyatından kapanış yaparak günü %2,56 lık bir prim ile kapattı...endeksin tersine çıkması hissenin çıkışta çok iştahlı olduğunu gösteriyor...bu çıkışının devamını bekliyoruz...

dolar ise şu an itibari ile %0,66 primlidir ve fiyatı 5,424 tür...dolardan olumlu veya olumsuz etkilenecek her hissenin bir gözü dolarda olacak...şu anda dolar çıkış eğilimindedir...

Sayfa 92/402 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •