Sayfa 92/267 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 2133 madde; 729 - 736 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1.  Alıntı Originally Posted by Kütahyalı Yazıyı Oku
    Millet satıp gitti herhalde tavan oldu kimsenin sesi çıkmıyor
    Sermaye arttırımı nı görmeden bir yere gitmek yok arkadaşlar o kadar bekledik emeklerini yemeden bir yere gitmek yok
    Hissemize sahip çıkma zamanı kendi düşüncemdir yatırım tavsiyesi değildir iyi akşamlar

BBE100-4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by klavye99 Yazıyı Oku
    Yatırımına güvenen bekliyor, gerisi de zaten bizi ilgilendirmiyor..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hele ki şirket tam da kar etmeye başlamışken bırakıp gidermiyiz hiç.

Bundan sonra Asuzu eski Asuzu olmayacak, karlı bir şirket olarak artık daha dikkat çekmeye başlayacak.
    Tek sıkıntısı sadece %15 fiili dolaşımın olması.

Hisse öğleden sonra 11.50 lerdeyken izlemeyi bırakmıştım, şimdi baktım tavan olmuş, tüm paydaşlara hayırlı olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. OTOKAR'IN 400'LÜK REKORUNU ISUZU 500'E ÇIKARACAK
    Anadolu Holding iştiraklerinden Anadolu Isuzu, bir seferde yapılan en büyük otobüs ihracatı için ön anlaşmayı imzaladı. Anadolu Isuzu, Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’e 500 otobüs için görüşmelere başladı.

23 Temmuz 2019 Salı 09:32

2018’de 44 ülkeye toplam 1.000 araçlık otobüs ihraç eden Anadolu Holding iştiraklerinden Anadolu Isuzu, önemli bir rekora imza atıyor. Anadolu Isuzu, bir seferde yapılan en büyük otobüs ihracatı için ön anlaşmayı imzaladı. Anadolu Isuzu, Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’e 500 otobüs için görüşmelere başladı. Anlaşma sağlanırsa Anadolu Isuzu, Bişkek belediyesi’ne 500 adetlik otobüs satarak Türk otomotiv tarihinde yurtdışına en fazla otobüs satan firma unvanına ulaşacak.

Otokar, geçen yıl 400 araç satmıştı

Bu anlamda rekor ise Koç Holding şirketlerinden Otokar’a ait. Otokar, geçen yıl Romanya’nın başkenti Bükreş için 400 adet otobüs satışı gerçekleştirmiş ve tek kalemde satılan en büyük anlaşmaya imza atmıştı. O anlaşmanın değeri ise 98.3 milyon euroydu. Anadolu Isuzu’dan Kamuyu Aydınlatma Platformu’na açıklamada bulunan Anadolu Isuzu, Bişkek Belediyesi'yle yaklaşık 500 otobüs siparişi için iyi niyet anlaşmasını 19 Temmuz tarihinde imzaladığını duyurdu.

170 bininci araç banttan indi

Türkiye’de üretime başladığı 1983 yılından bu yana birçok başarılı projeye imzasını atan Anadolu Isuzu, bugün düzenlediği fabrikasında düzenlediği törenle 170 bininci aracını üretim bandından indirmişti. Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, "Anadolu Grubu olarak, Japon iş ortağımız Isuzu ile 36 yıl önce çıktığımız yolculukta 170 bininci aracımızı üretim bandından indirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugünün bir diğer önemi de banttan indirdiğimiz otobüsümüzün yurt dışına ihraç edilecek olması. 1994 yılından beri ihracat yapıyoruz ve bu araçla birlikte 17 bininci aracımızı yurt dışına ihraç edeceğimizi hepinize müjdelemek istiyorum." değerlendirmesinde bulunmuştu.

Kerim ÜLKER – DÜNYA

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by brokerr Yazıyı Oku
    Senin ustan vardı ya perception mudur nedir o millete dedi ya çok pahalı Asuzu yok bu kadar zarar edecek gelsin versin şimdi bunun vebalini

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O arkadaşın yaptığı yorumlar geçtiğimiz süreç içinde mantıklıydı. Yanlış söylemedi. İki kere 13 ten döndü geldi . Ama atladığı bişey vardı. Asuzu sol gösterip sağ vuran bi kağıttır. Ben bir fiil her gün 3 senedir takip ediyorum. Bundan iki sene önce BİST 90 lardayken bu kağıt 12 idi. Bu iki sene içinde hiç mi büyümedi bu şirket hiç mi para kazanmadı. Diğer kağıtlar ikiye üçe katlarken asuzu 2 sene önceki yerinde saydı. Ama bence hareket etme vakti geldi. En az 18 leri göreceğini ön görüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir..

5. Bugün dinlenme günü gibi duruyor, çok meşhur bir 12.80 direncimiz vardı oraya gitmeye bile gücü yetmedi.
    Dünkü tavanı hazmetmeye çalışıyor.

6. Dünkü güzel kapanışın ardından endeksdeki rallide bugün yatayda kalabilseydin iyiydi aSuziciğim. 4 bin puan artı olan piyasada %2.2 eksiyi yakıştıramadım.
    İyi günde herkes yazıyor da kötü oldu mu kimse selam bile vermiyor, boş bırakmayalım.

7. Karsn yine başladı, Asels de öyle, biraz da sen yürü artık.
    4. senede gelen kar rakamına harcama böyle.

8. Karsn tavan olursa bu da direncini kırablir belki, hadi karsn yap bir tavan.
    Ne günlere kaldık, koca Asuzu karsn peşine düşüyor.

Sayfa 92/267 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •