Sayfa 92/459 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 3672 madde; 729 - 736 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

BULUNMAZ HİNT KUMAŞI KALKINMACILAR ACI VARMI ACI SOR ŞİMDİ HEPSİ EN TEPEDEN SATMIŞTIR KESİN, PALAVRA UZMANLARI

NOT UYARMIŞTIK: gazetede okuduğun veya TV'den duyduğun habere göre hisse alma.... haber medyaya düşmüşse genellikle artık eskimiş demektir.....

O KADAR ÇOK YALANCI VARKİ YOK BİRİSİNİN OĞLU FİNANSÇIYMIŞ BABASINA ALDIRMIŞ 50.000 OLMUŞ 500.000 HALA SATMIYOR BU KADAR PALAVRACILIK UZMANLARI BUNLAR NEYSE SOR ŞİMDİ KESİN SATTI EEE SORMAZLARMI ALAN KİM O ZAMAN MAL OĞLU MAL

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Kim kime kitledi hocam, verilen emir sayısı belli satılan lot belli, belki 6'lardan alanların kar satışı değil mi bu? Sadece hepsi aynı güne denk geldi, günlük alışlar karşılayamadı ve panikle yığdılar tabana benim görüşüm.
    Dostum ben 6,63 den girdim, pey der pey çıktım, burda tavanlardan alıp satan çok oldu,tavanlardan alıp bekleyende var şu an doğrumu ? şimdi burda ben veya çok kişi kazandı , burda kaybeden de olucak bu işin doğası yapacak bir şey yok Ahmet Mehmet,neyse artık fazla söze gerek ,inşallah her kes en az zararla kapatır,zaten burda yazmamamızın sebebi insanları zarar dan mümkün olduğunca koruyabilmek için fazla söze gerek yok diye düşünüyorum,her kes için hayırlısı olsun, yatırım tavsiyesi deildir.....

Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Kim kime kitledi hocam, verilen emir sayısı belli satılan lot belli, belki 6'lardan alanların kar satışı değil mi bu? Sadece hepsi aynı güne denk geldi, günlük alışlar karşılayamadı ve panikle yığdılar tabana benim görüşüm.
    Yahu kardesim borsaya yeni geldim demissin. Emir vermenin, tavanin-tabanin ne oldugunu bilmiyorsun, insanlara soruyorsun.

Fikir belirtmeden once dur bir OKU. 6 ay oku. Sonra yazmaya basla.

O zamana kadar da 30 hisselerine git. Disina cikma. Sana verilecek en iyi tavsiye budur. https://tr.investing.com/indices/ise-30-components

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    200.00 TL GİDECEK YAZAN ÇİZEN VARDI SORMAZLARMI ADAMA YA PALAVRA UZMANI:3.70 40.000 LOT ALMIŞSIN 148.000 TL ÖDEMİŞSİN 70.000 TL ÇIKMIŞ 40.000 LOT 2.800.000 TL YAPIYOR VE SEN HALA UTANDAN YOK 200.00 TL ÇIKACAK VE SENİN 40.000 LOT HİSSEN 8.000.000 MİLYON TL WWWAAA DÜNYADA ÖYLE BİR BORSA İCAT EDİLMEDİN HENÜZ, YALANCI UZMANLIK DANIŞMAK ŞİRKETİ KURACAĞIM İŞÇİ BULMAKTA ZORLUK ÇEKMEM

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DĞEİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yahu kardesim borsaya yeni geldim demissin. Emir vermenin, tavanin-tabanin ne oldugunu bilmiyorsun, insanlara soruyorsun.

Fikir belirtmeden once dur bir OKU. 6 ay oku. Sonra yazmaya basla.

O zamana kadar da 30 hisselerine git. Disina cikma. Sana verilecek en iyi tavsiye budur. https://tr.investing.com/indices/ise-30-components
    Bilmiyor olabilirim açıklama yapsan daha iyi olmaz mı tavsiye vereceğine? Sen ne düşünüyorsun o zaman şuan tabanda 900k var ve emir sayısı 2100 ortalama 400 lot, küçük yatırımcı panikle tabanda demek değil mi bu değilse nedir? Benim fazla lotum yok zaten öğrenmeye çalışıyorum Hep bilmişlik taslamalar başka bir şey yok.

6. Soru şu?
    Şimdi kaç kez taban olacak.....

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 92/459 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz