Onemli Gunler Banner
Sayfa 92/628 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 729 - 736 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. 120 dk grafiklerde 1.38-1.42 dirençleri mevcut
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

2. Biraz geri çekildi. Tekrar bir ileri hareket için dinleniyor olabilir.

3. Abi yokmu şu ********lerin aklını alabilecek bir babayiğit bu nedir ya maymuna cevirdiler hisseyi.yeter artık ya ozgyo gibi birisi gelip bi güzel caksa sunlara ne olur sanki?

4. 1,30 alış için uzunca bir süre bekledim 2 hafta önce bir hisse aldım daha çıkmadım bugünde kaçırdım diye düşünüyordum. umarım kaçırmışımdır. çünkü bir ara beni baya bekletmişti ben kazanamıcam evet ama şu tahta sahiplerine uyuz olduğum kadar başka bir hisse yoktur belki bucim. düşerse de hala bir gözüm burada aranıza katılabilirm tekrardan herkese iyi kazançlar
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Abi yokmu şu ********lerin aklını alabilecek bir babayiğit bu nedir ya maymuna cevirdiler hisseyi.yeter artık ya ozgyo gibi birisi gelip bi güzel caksa sunlara ne olur sanki?
    Vallahi arkadaslar ben en sonunda Panda Ayhan (Öztürk ) ve galip agaya twet attım bu hafta birkac kere.Takım arkadaslarıyla beraber Emkele davet ettim.Panda ayhan tweti begendiğini belirtmiş.Galip aga dan ses yok, nede olsa aga.Ama son haftalarda galip aga kendi kagıtları dısındaki sıg tahtalara oynuyor, belli olmaz. Bence sizde deneyin belki dikkatlerini çekeriz.Ne yapalım umut fakirin ekmegi.Kandiliniz kutlu olsun

Sayfa 92/628 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •