Sayfa 92/800 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 6398 madde; 729 - 736 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. endeks/dolar durumunun hayli dalgalı bir seyir izlediği bugünlerde, kısa vadede (en azından seçim sonrasına kadar) parada olmayı yeğlerdim açıkçası.. ancak halen zararda olmam, imarı onaylanıp askı sürecine girilen arsa durumu, dolar bazlı ihracat yapan karlı bir şirket göz önüne alındığında beklemeyi tercih edenlerdenim ben de naçizane. hayırlısı olsun.. yatırım tavsiyesi değildir. acemi görüşlerdir bunlar.

2.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    endeks/dolar durumunun hayli dalgalı bir seyir izlediği bugünlerde, kısa vadede (en azından seçim sonrasına kadar) parada olmayı yeğlerdim açıkçası.. ancak halen zararda olmam, imarı onaylanıp askı sürecine girilen arsa durumu, dolar bazlı ihracat yapan karlı bir şirket göz önüne alındığında beklemeyi tercih edenlerdenim ben de naçizane. hayırlısı olsun.. yatırım tavsiyesi değildir. acemi görüşlerdir bunlar.
    sn.yavuzas grafik açılmıyor

3. Ben ,bunun servet gyo ya benzer bir hareket yapacağını umuyordum. Servet gyo da durum farklı tabii. Frankfurttaki iştirakine alıcı geldiğini bildirdi. 2,5 TL. den 5 TL. ye kadar yükseldi. Sonra haber akışının kesilmesiyle tekrar 3 TL. yi gösterdiler. Sonra hızla toparlandı. Bugün ise %20 yükselerek 4,20 TL. den tavan kapattı. Bizimkinde de ayni durumlar oluşabilir diye umutla beklemekteyim. Şunu anladım ki , beklentili hisselerde silkeleme maksatlı çok sert , sıkıcı ve bunaltıcı hareketler olabiliyor.Artık hiç hareket etmeden, hissenin yükselişini beklemeye karar verdim. Trade gibi işlemleri bizim yapmamız çok zor. Trade yapayım derken bir bakmışın elimizden oyuncağımızı alıverirler.Kısmetimizde varsa, Servet gyo hissesinde olduğu gibi yeni zirvelere doğru yeniden yol alabiliriz.

4. Ek 22566 eğitim çalışmasıdır, yatırım tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    Ek 22566 eğitim çalışmasıdır, yatırım tavsiyesi içermez.
    teşekkürler sn.yavuzas

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Ben ,bunun servet gyo ya benzer bir hareket yapacağını umuyordum. Servet gyo da durum farklı tabii. Frankfurttaki iştirakine alıcı geldiğini bildirdi. 2,5 TL. den 5 TL. ye kadar yükseldi. Sonra haber akışının kesilmesiyle tekrar 3 TL. yi gösterdiler. Sonra hızla toparlandı. Bugün ise %20 yükselerek 4,20 TL. den tavan kapattı. Bizimkinde de ayni durumlar oluşabilir diye umutla beklemekteyim. Şunu anladım ki , beklentili hisselerde silkeleme maksatlı çok sert , sıkıcı ve bunaltıcı hareketler olabiliyor.Artık hiç hareket etmeden, hissenin yükselişini beklemeye karar verdim. Trade gibi işlemleri bizim yapmamız çok zor. Trade yapayım derken bir bakmışın elimizden oyuncağımızı alıverirler.Kısmetimizde varsa, Servet gyo hissesinde olduğu gibi yeni zirvelere doğru yeniden yol alabiliriz.
    umarım öngörünüz gibi olur.:ok:

7.  Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    teşekkürler sn.yavuzas
    rica ederim sayın hayta58, hepimize bol kazançlar diliyorum..

8. 2 Gün önce , değişiklik olsun diye, hisselerimden 500 adedini satarak 5,30 TL. den 300 adet İztarım hissesi aldım.... 4.60 TL. ye iniverdi. 1500 TL. para , 2 günde 200 TL. zarar yazdı.Bu durumdan da ders alarak artık hiç bir değişiklik yapmadan , kendi hissemde, uzun vadeli beklemeye, kesin olarak karar verdim. Kısmetimde varsa, bu hisseden kazanabilirim diye düşünüyorum.
    Son düzenleme : By Akıl; 30-05-2019 saat: 00:43.

Sayfa 92/800 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •