Sayfa 92/419 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 3351 madde; 729 - 736 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

Sanırım holding bilançosu bu hafta gelir.Konsolide 11 martda gelir.Bu kambiyo karı konsolide bilançoda mı gösterilecek holding bilançosunda mı.Eğer holdingte gösterilirse orda patlama olacak demektir.Genelde holding bilançosu17 şubatda gelmiş.Geçen hafta yukarı çekmelerinin nedeni bence bu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    solo ve konsolide olarak 2 ayrı bilanço mu açıklıyor sn. hkm ?

benim bildiğim tek konsolide olması lazım, siz vergi finasalları demek istediniz sanırım. O birşey ifade etmiyor

Herşeyi 11 mart konsolide bilançoda göreceğiz.
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sanırım holding bilançosu bu hafta gelir.Konsolide 11 martda gelir.Bu kambiyo karı konsolide bilançoda mı gösterilecek holding bilançosunda mı.Eğer holdingte gösterilirse orda patlama olacak demektir.Genelde holding bilançosu17 şubatda gelmiş.Geçen hafta yukarı çekmelerinin nedeni bence bu.

Anladım sn hayek o zaman heyecanlı bir 20 gün daha bizi bekliyor

4. Bu arada veliler hep çocuklarına kızar ödevini, işini son güne bırakma diye, koca koca şirketler son günü hatta son saati beklerken çocuklar napsin😃😃😃

Cidden geçmiş yıllara baktım hiç sapmamış hep son gün açıklanmış bilanço.Yahu bu nedir neden bu kadar geç açıklanıyor,neden spn gün açıklanıyor bildiğin muamma.Hep de bilançodan bir hafta önce kağıtda baskı kuruluyor ,bir de bizim artistlerin baskısını seyrediyoruz ,gereksiz gereksiz işler.

293 direncinde kamp kurmuş, kafası karışık oyuncuları avlamak için beklesiyor...
    Yemezler sayin spekülatör kardeş...
    Ölüsü 3 TL nin üstüne çıkacak ...
    O muhteşem karinizdan ahalide payını alacak..
    Ne yaparsanız yapın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    bizim açımızdan güzel bir gün oluyor

Bu daha başlangıç..

Sayfa 92/419 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri