Sayfa 92/327 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 729 - 736 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1. hakuna matara....memento mori.

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Kısaca... 190.000 lot yeni maliyetler ile(4,60/4,80) halka arz olmuştur. Bu satışı karşılayanlar önceden pozisyon alan arttıranların yanında yeni pozisyon açanlardır. Bu satışı karşılayanlar ın tavrı tahtada önemlidir. (geri zararına verme gibi durumlarda yada ekstra pozisyon artışına gitme durumunda)... Şimdilik %29.50 440.000 lota tekabül eder ve dolaşımdaki hisse sayısı güncel yaklaşık 1,425.000 lot civarı dır. Daha fazla ortak satışı bir süre olacağını sanmıyorum. Bol kazançlar

Hocam
    Benim bildiğim oyaktaki 450 bin lot dolaşımda değil. Patrona kayitli sadece Dolaşımda % 16 yani
    1.005000 lot var.
    Oyak hariç diğerlerini toplarsak bu rakam ediyor.
    6.2 trilyonun %16 si da bu rakam ediyor
    Yeni alanlar demissiniz. Mesela gedik.25 bin lot aldi.Az çok kime işlem yaptıklarını biliyoruz gedik in
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku

Hocam
    Benim bildiğim oyaktaki 450 bin lot dolaşımda değil. Patrona kayitli sadece Dolaşımda % 16 yani
    1.005000 lot var.
    Oyak hariç diğerlerini toplarsak bu rakam ediyor.
    6.2 trilyonun %16 si da bu rakam ediyor
    Yeni alanlar demissiniz. Mesela gedik.25 bin lot aldi.Az çok kime işlem yaptıklarını biliyoruz gedik in

Haklısınız.. %29 küsür patrona ait ve dolaşımdaki değil sadece takasta.. Düzeltme için teşekkür ederim. Ve ayrıca dolaşımdaki ve Takasta olmayan tahsisliden gelen 1.2 milyon lot daha var.. Gedikten alanda belki benim...belkide siz.. kimin nereden işlem yaptığını tahmin edemezsiniz... Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Haklısınız.. %29 küsür patrona ait ve dolaşımdaki değil sadece takasta.. Düzeltme için teşekkür ederim. Ve ayrıca dolaşımdaki ve Takasta olmayan tahsisliden gelen 1.2 milyon lot daha var.. Gedikten alanda belki benim...belkide siz.. kimin nereden işlem yaptığını tahmin edemezsiniz... Bol kazançlar
    Hocam
    Kısaca diyeyim o zaman ben de...
    Eğer bilanço iyi gelecekse...
    Ben bu satışa inanmıyorum. Ha daha önce 5.50 'den yapılan lar tamam. Küçük yatırımcıya gitti.Sonra.
    Ama 4.62. 'den yapilan satış......??
    Ha şirketin durumu kötüyse tamam.

5.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Hocam
    Ben bu satışa inanmıyorum. Ha daha önce 5.50 'den yapılan lar tamam. Küçük yatırımcıya gitti.Sonra.

Hisse nominal değeri 1 TL üzerinden 6.2milyon sermayesi olan bir şirket için 6.2 milyon hisse demektir bunun %16 sı dolaşımda olduğuna göre 992.000 lot hisse takasta demektir... Ancak takasbank verileri takas kaydı olanlardır ve takas kaydı olan ama takasbankta olmayan (yatırımcının reel elinde olan) hisselerde mevcuttur... Bilanço iyi yada kötü gelmesi bir dönüm noktası olacakmıdır evet.. Bu şirket için olacaktır. Ben daha çok teknik yanı ile zaman vermekteyim burada umarım bilanço da destekler(haberlerin grafiklere önceden yansıdığını düşünen bir yatırımcıyım).. Ben bu satışların gerçek satışlar olduğunu biliyorum ve bir süre sonra devam edeceğinide biliyorum. Ancak bu fiyatlardan devam etmemesi gerektiğinide biliyorum. Sonuç olarak sistemime göre tahtanın ve benim zamanım doluyor. Son bir senelik teyidler düşüncemi destekliyor ve teknik olarak sert 11. 60 hedef ile tahtanın kalkması gerekiyor. Yazdığım süre içerisinde bu oluşum başlamadığı durumda ben fiyat bakmaksızın tahtadan çıkacağım.. Burada paylaşabileceklerim bu kadar (belki bu paylaşımların fazlası da mümkün ama burada doğru değil) rahatsız olanlar olduğunu biliyorum. Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

6.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Hocam

bu şirketin bilançosunun iyi geleceğini düşünmek
    artık söyleyecek söz kalmadı bende
    uzunyol ailesi bu minik yatırımcılara ne yapsa azdır.
    az bile yapmış
    bilanço iyi gelecekmiş

7.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    az bile yapmış
    bilanço iyi gelecekmiş
    Yazdınız ama anlatamadınız sanırım, biraz daha açık yazsanız. İyi birşey mi kötü birşey mi belli değil?

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    az bile yapmış
    bilanço iyi gelecekmiş
    😟😥😀
    Umut

Sayfa 92/327 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •